MICHAEL BUFFER NIE BĘDZIE ZAPOWIADAĆ WALKI MAYWEATHER-McGREGOR

Michael Buffer zachowuje zwykle dyplomację, kiedy pytany jest o typ na walkę, ale w przypadku starcia Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem nie ma wątpliwości, kto będzie górą.

- [Mayweather] to mistrz boksu, wspaniale walczy w defensywnie. Jeśli ktoś zamierza postawić na zakładach, to radzę najpierw wejść na YouTube i zobaczyć sparingi [bokserskie] Conora. To może was przekonać, żeby stawiać tak, a nie inaczej - powiedział słynny konferansjer.

W sieci od dłuższego czasu dostępne jest nagranie ukazujące fragment sparingu Irlandczyka z Chrisem van Heerdenem (25-2-1, 12 KO). Pięściarzowi z RPA daleko do Mayweathera, ale z McGregorem nie miał w ringu żadnych problemów.

- Rzućcie okiem na te sparingi. Przeciętny zawodnik wagi półśredniej robił tam, co chciał. Ale nie można Conorowi McGregorowi odmawiać serca i formy fizycznej. I mocnego ciosu. Ale jest różnica między walką w rękawicach 10- a 4-uncjowych - stwierdził Buffer.

Przy okazji podkreślił też, że zaplanowanej na 26 sierpnia w Las Vegas walki nie będzie zapowiadać.

- Ten pojedynek transmitować będzie telewizja Showtime, a to jest terytorium Jimmy'ego Lennona Jr. Poza tym ja już mam pracę w tym dniu. Będę wtedy zapowiadać walkę Miguela Cotto [z Yoshihiro Kamegaiem] - oświadczył.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 17-06-2017 13:13:09 
Trudno powiedzieć, czy McGregor ma mocny cios czy nie. W MMA leją się jak blokersi na osiedlu, machając chaotycznie łapami. No taka prawda. Tylko jak się ma rękawice, które zamiast chronić to jeszcze więcej krzwydy robią to rozwalają sobie łby i nokautują niemal gołą pięścią.
Tego Connor w rękawicach bokserskich zrobić już nie będzie mógł. Za to Floyd, czy inny bokser zawodowy, jak najbardziej. Tutaj Irlandczyk zobaczy co to znaczy potężny cios zadawany regularnie przez "x" rund.
Zresztą pewnie dla McGregora samo w sobie będzie niewygodnie zadawać ciosy tak dużymi, ciężkimi rękawicami. To może być naprawdę żenujące widowisko.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 17-06-2017 13:27:00 
Nic dodac nic ujac.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 17-06-2017 14:01:33 
Coperek racja
Amerykańscy Janusze szykujący sensacjii pooglodają walkę dwóch" pozerów i szczekaczy " tą kupią dziennikarze i kibice powinni bojkotować takie widowisko a nie reklamować!
 Autor komentarza: kraszuuu
Data: 17-06-2017 14:25:01 
To będzie ze strony Conora wyglądało jak popisy Najmana, kiedy chciał zawojować królewską kategorię. I prawdopodobnie w tym momencie umniejszam Marcinowi, bo McGregor będzie wyglądał jeszcze gorzej.

Żenujący spektakl za który Floyd zgarnie 100 baniek - to jest po prostu niewiarygodne czego dokonuje ten człowiek na płaszczyźnie biznesowej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.