Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-08

 


PEWNI SIEBIE ABRAHAM I EUBANK JR ZAPOWIADAJĄ ZWYCIĘSTWO

- To ceniony zawodnik kategorii super średniej, a przecież ja jestem tak naprawdę naturalnym pięściarzem wagi średniej. To nie mój limit, ale będę szybki - mówi Chris Eubank Jr (24-1, 19 KO), który 15 lipca w Londynie skrzyżuje rękawice z Arthurem Abrahamem (46-5, 30 KO). W stawce będzie leżał pas mniej prestiżowej federacji IBO należący do Brytyjczyka.KHURTSIDZE ARESZTOWANY - WALKA Z SAUNDERSEM ODWOŁANA

Dokładnie za miesiąc miała odbyć się walka pomiędzy Billym Joe Saundersem (24-0, 12 KO) - mistrzem świata wagi średniej federacji WBO, a Avtandilem Khurtsidze (33-2-2, 22 KO) - oficjalnym pretendentem do tego tytułu oraz championem WBO w wersji tymczasowej. Ale w tym terminie na pewno obaj się nie spotkają. Pretendent siedzi za kratkami.


PBN: DĄBROWSKI vs TALLAREK - KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI O WALCE

Za dwa tygodnie Norbert Dąbrowski (20-6-1, 8 KO) skrzyżuje rękawice z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO) podczas siódmej edycji Polsat Boxing Night. Od jakiegoś czasu z 'Norasem' współpracuje Krzysztof Drzazgowski i widać, że ta dwójka rozumie się z sobą bardzo dobrze. O przygotowaniach, trudnej walce oraz sportowych ambicjach - z Andrzejem Fonfarą w tle, porozmawialiśmy dziś z trenerem Drzazgowskim. Zapraszamy.


BRAEKHUS CIĘŻSZA OD FARIAS

Jutro w norweskim Bergen między linami zamelduje się doskonała Cecilia Braekhus (30-0, 8 KO), która walką z Ericą Anabellą Farias (24-1, 10 KO) po raz kolejny będzie broniła aż pięciu mistrzowskich tytułów. Dziś tradycyjnie odbyło się oficjalne ważenie obu zawodniczek.


GALA W RADOMIU: SOSNOWSKI POWALCZY Z RÓŻAŃSKIM!

We wrześniu ubiegłego roku Albert Sosnowski (49-8-2, 30 KO) choć wcześniej zapowiadał zakończenie sportowej kariery, to zawalczył na gali w Gdańsku z Andrzejem Wawrzykiem. Dziś już wiemy, że niemal dokładnie dwanaście miesięcy po tym wydarzeniu "Dragon" ponownie pojawi się między linami. W Radomiu jego rywalem będzie niepokonany Łukasz Różański (6-0, 5 KO).

WIDEO: ŁUKASZ ZYGMUNT NA WORKU

Łukasz Zygmunt (2-6) siedem lat temu stanął jeszcze na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski w wadze super ciężkiej. Ostatnio nie wiodło mu się najlepiej, lecz nie składa broni i wciąż pozostaje w gotowości bojowej. Teraz pomaga między innymi Adamowi Balskiemu w jego przygotowaniach do PBN. Zobaczcie urywki treningu Zygmunta na worku bokserskim.