Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-04

 
GAMBOA: PO TEJ WALCE ODZYSKAM SWOJĄ POZYCJĘ

Już jutro w Las Vegas walką z Robinsonem Castellanosem (23-12, 13 KO) na ring powróci trochę niespełniony na zawodowych ringach Yuriorkis Gamboa (26-1, 17 KO). Kubańczyk zapowiada, że dopisze do rekordu kolejne zwycięstwo, a potem odzyska swoją dawną renomę jednego z najlepszych pięściarzy świata.
WIDEO: FINALISTA OLIMPIJSKI POKAZAŁ KLASĘ NA POCZĄTEK

Podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio startujący w wadze lekkiej Sofiane Oumiha (Francja) odprawił czterech rywali - w tym przed czasem zawodowego championa Amnata Ruanroenga, dochodząc aż do finału. Musiał zadowolić się srebrnym medalem, ulegając w walce o złoto miejscowemu bohaterowi. I to on jest bodaj największą gwiazdą Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. We wczorajszej serii wieczornej Oumiha (-60kg) pokonał jednogłośną decyzją sędziów Jamesa McGiverna z Irlandii. Poniżej zapis wideo z tej potyczki.


NA ŻYWO: I SERIA ĆWIERĆFINAŁÓW XXXIV MTB STAMMA

Wczorajsze emocjonujące otwarcie Międzynarodowego turnieju im. Feliksa Stamma wzmogło w kibicach oczekiwanie co do poziomu sportowej rywalizacji. Bardzo dobre pojedynki zobaczmy także dziś - najpierw zaprezentują się kobiety, by serię południową zwieńczyła waga ciężka mężczyzn. Zestawienie par w rozwinięciu. Zapraszamy.

PROMO GALI TFC II - TROPICAL FIGHT NIGHT

Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się gala TFC II - Tropical Fight Night, organizowana przez Thunder Fighting Championship. W walce wieczoru niepokonany Marcin Marczak (10-0, 4 KO) zmierzy się z Siergiejem Huliakiewiczem (43-7, 17 KO) w walce o pas WBF. Przedstawiamy materiał wideo promujący zbliżające się wydarzenie.