Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-30

 


JOSEPH PARKER CHĘTNY NA UNIFIKACJĘ Z JOSHUĄ

Joseph Parker (22-0, 18 KO) w najbliższą sobotę starciem z Razvanem Cojanu (16-2, 9 KO) podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO wagi ciężkiej. Ale na moment przerwał treningi, by obejrzeć w akcji potencjalnych rywali - Anthony'ego Joshuę (19-0, 19 KO) i Władimira Kliczkę (64-5, 53 KO).


WIDEO: MP JUNIORÓW 2017

Właśnie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, a my prezentujemy Wam wszystkich finalistów w walkach na ringu w Nowej Dębie. Gościliśmy tam z kamerami nie raz, dlatego i tym razem nie mogło zabraknąć medialnej oprawy ze strony naszego serwisu. Miłego oglądania.


TURNIEJ W LUBANIU

W natłoku zeszłotygodniowych imprez praktycznie pominięty został ciekawy turniej w Lubaniu. Ciekawy i niespotykany był także sam projekt plakatu. Prezentujemy zawodników którzy w nim uczestniczyli i oczywiście sam plakat imprezy.
WACH vs WHYTE: PIOTR WILCZEWSKI O TRUDNEJ WALCE WYJAZDOWEJ

- Już dawno nie widziałem Mariusza tak zmotywowanego. Stać go na naprawdę dobry boks i pokaże to w Anglii. Walcząc z lepszym zawodnikiem i ty boksujesz lepiej, więc spodziewam się Mariusza jeszcze lepszego niż ostatnio z Teperem - mówi Piotr Wilczewski, trener Mariusza Wacha (33-2, 17 KO), który już 3 czerwca w Londynie skrzyżuje rękawice z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO).


WILDER GOTÓW POWALCZYĆ Z JOSHUĄ NA JEGO TERENIE

Deontay Wilder (38-0, 37 KO) pofatygował się do Londynu, by z bliska obejrzeć walkę Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) o pasy IBF i WBA wagi ciężkiej. "Brązowy Bombardier" z Alabamy od dwóch i pół roku zasiada na tronie World Boxing Council, mając już na koncie pięć skutecznych obron.


ANTHONY JOSHUA: GDZIE JEST TYSON FURY?

Tak jak przed walką, tak i po niej Anthony Joshua (19-0, 19 KO) wyrażał się o Władimirze Kliczce (64-5, 53 KO) z najwyższym szacunkiem. A po wszystkim rzucił rękawicę w stronę Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), który zapowiada powrót na ring po blisko dwuletniej przerwie w lipcu.