Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-25

 
ALVAREZ ZASTOPOWAŁ BUTE

To chyba ewidentny koniec poważnej kariery Luciana Bute (32-4-1, 25 KO). Rumun, który swego czasu trząsł kategorią super średnią, w ostatnich siedmiu walkach zanotował zaledwie dwa zwycięstwa. Tym razem doznał bolesnej porażki z rąk Eleidera Alvareza (22-0, 11 KO).


'CZASÓWKA' SYROWATKI, POLAK ZWYCIĘŻYŁ ELMO TRAYĘ

Michał Syrowatka (17-1, 5 KO) zwyciężył przed czasem w siódmej rundzie twardego Elmo Trayę (11-3, 8 KO) na gali w Szczecinie. Nie zabrakło nokdaunów, ciekawych wymian, obaj panowie dali bardzo dobry boks, ale pięściarz z Ełku zakończył efektownie cały pojedynek. Jak na ten moment, trwająca impreza zdecydowanie na plus.


POWAŻNA KONTUZJA KAMILA ŁASZCZYKA

Nie ma szczęścia występujący w kategorii piórkowej Kamil Łaszczyk (23-0, 8 KO). Polskiemu pięściarz nie dość, że brakuje regularnych startów z poważnymi rywali na wysokim poziomie, to teraz doszła do tego poważna kontuzja, jakiej nabawił się podczas treningu - o sprawie poinformowano podczas studia ze Szczecina na antenie Polsatu Sport, które prowadzi Mateusz Borek.


SZYBKA ROBOTA PAWŁA STĘPNIA

Żadnych szans nie dał Artemowi Redko (21-6-3, 12 KO) polski półciężki Paweł Stępień (6-0, 5 KO), który zdemolował doświadczonego Ukraińca już w pierwszej rundzie podczas trwającej gali w Szczecinie. Wydawało się przed walką, że Polak poboksuje kilka rund ze swoim rywalem, jednak skończyło się bardzo szybko i efektownie.


KRÓL WYGRAŁ NA PUNKTY Z MŁODZIŃSKIM

Podczas trwającej gali w Szczecinie Tomasz Król (4-1-1, 1 KO) pokonał przed kilkoma minutami niejednogłośnie na punkty Kamila Młodzińskiego (8-1-2, 5 KO). Obaj panowie nie szczędzili sobie mocnych uderzeń, bardzo groźnie skracając też dystans, przez co nie obyło się bez ostrzeżeń sędziego ringowego.


CANELO-CHAVEZ JR: ZAKŁAD ODWOŁANY

Tak jak można było przypuszczać, nici z zakładu pomiędzy Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO) a Julio Cesarem Chavezem Jr (50-2-1, 32 KO), którzy jeszcze kilka dni temu mówili, że zwycięzca majowej walki zgarnie wypłatę nie tylko swoją, ale i rywala.


SZEREMETA - SZYMAŃSKI 1:0

Po dobrym występie w starciu z Patrykiem Szymańskim, Jose Antonio Villalobos (9-4-2, 5 KO) miał sprawdzić na gali w Szczecinie niepokonanego Kamila Szeremetę (15-0, 2 KO). Pięściarz Białegostoku nie dał jednak żadnych szans na rozwinięcie skrzydeł Argentyńczykowi i spisał się zdecydowanie lepiej od swojego rodaka. Korespondencyjną walkę Szymańskiego z Szeremetą wygrał ten drugi.


ZIMNOCH PRZED REWANŻEM Z MOLLO: CHCĘ GO ZNOKAUTOWAĆ

- Teraz jestem już na niego nabuzowany. Postaram się go znokautować - nie ukrywa Krzysztof Zimnoch (20-1-1, 13 KO), który dziś wieczorem na ringu w Szczecinie spróbuje zrewanżować się Mike'owi Mollo (21-6-1, 13 KO) za zeszłoroczną, jedyną porażkę w karierze. I choć Krzysiek koncentruje się teraz tylko na Mollo, nie mogło również zabraknąć pytania o Artura Szpilkę (20-2, 15 KO). Zapraszamy.