Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-01

 


MASTERNAK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) to niewątpliwie jeden z największych talentów w naszym boksie, ale w poprzednim roku stoczył zaledwie jeden pojedynek. Na szczęście jego umowa z niemiecką grupą Sauerland Event dobiegła końca i były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej może kontynuować karierę na naszym podwórku. Właśnie poznał nazwisko kolejnego przeciwnika.


HUGHIE FURY: TYSON WKRÓTCE WRÓCI, A JA CHCĘ WALK Z NAJLEPSZYMI

- Miejmy nadzieję, że zobaczymy Tysona na ringu w tym roku. On czuje się tylko lepiej, jest w dobrym miejscu, więc wkrótce powinien odzyskać tytuły - mówi Hughie Fury (20-0, 10 KO) o swoim starszym i sławniejszym kuzynie Tysonie Furym (25-0, 18 KO). Póki co to on może zdobyć niedługo tytuł federacji WBO wagi ciężkiej, który jeszcze do niedawna należał do Tysona.
ANDRZEJ FONFARA: PRACUJEMY NAD NOGAMI I POPRAWĄ OBRONY

- Skoncentrowałem się na swojej rodzinie, czyli żonie i urodzonym w lipcu synku, a także przeprowadziłem się do Kalifornii, gdzie rozpocząłem treningi pod okiem Virgila Huntera. Teraz koncentruję się na powrocie na szczyt - mówi Andrzej Fonfara (28-4, 16 KO). "Polski Książę" pauzuje od połowy czerwca, gdy doznał szokującej porażki z niedocenianym jeszcze wówczas Joe Smithem Jr.MACIEJ SULĘCKI SCHODZI W DÓŁ

Sfrustrowany trochę swoją sytuacją Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) zdecydował się na dość zaskakujący krok. Zmienia kategorię, ale nie na wyższą, tylko niższą. Popularny "Striczu" spróbuje swoich sił w limicie 154 funtów, czyli 69,85 kg.