Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-03

 


EKSPRESOWY KUDRIASZOW

Dimitrij Kudriaszow (20-1, 20 KO) w swoim stylu zakończył kolejną walkę. Tym razem ofiarą jego brutalnej siły okazał się były pretendent do mistrzostwa świata, Santander Silgado (27-4, 21 KO).


GASIJEW ZDETRONIZOWAŁ LEBIEDIEWA!

To miało być wielkie wydarzenie i było. Naprzeciw siebie dwaj świetni zawodnicy z nokautującym ciosem oraz wspaniali trenerzy w ich narożnikach. W głównej walce gali w Moskwie Murat Gasijew (24-0, 17 KO) pokonał Denisa Lebiediewa (29-3, 22 KO) i odebrał mu tytuł mistrza świata federacji IBF kategorii junior ciężkiej.


CONOR McGREGOR: WYJDĘ DO RINGU, BY ZNOKAUTOWAĆ MAYWEATHERA

Conor McGregor - mistrz dwóch kategorii federacji UFC, niedawno dostał licencję bokserską i teoretycznie wkrótce może zadebiutować na zawodowym ringu. Przedstawiciele Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) kategorycznie odrzucają pomysł takiej potyczki, ale na ochotnika zgłosiło się już około dziesięciu potencjalnych rywali, z Paulem Malignaggim (36-7, 7 KO) na czele.


BELLEW: MOLINA TO KLAUN, Z JOSHUĄ POWINIEN WALCZYĆ PRICE

Tony Bellew i David Price (21-3, 18 KO) to starzy dobrzy kumple i nic dziwnego, że ten pierwszy kręci nosem na walkę Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Erikiem Moliną (25-3, 19 KO) w drugiej obronie pasa IBF wagi ciężkiej. Przez moment to właśnie olbrzym z Liverpoolu pozostawał kandydatem do starcia z championem, ostatecznie jednak wybór padł na pogromcę naszego "Górala".


WILDER WRÓCI TROCHĘ WCZEŚNIEJ?

- Miałem okazję osobiście poznać Molinę i jestem pewien, że wyjdzie do ringu po wygraną. Pogoni trochę Joshuę - uważa Deontay Wilder (37-0, 36 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC, komentując przyszłotygodniowe starcie Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Erikiem Moliną (25-3, 19 KO) o pas IBF.NA WIOSNĘ POWRÓT MARQUEZA

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) i jego powrót to niemal meksykańska telenowela. Wygląda jednak na to, że widać jej koniec. Wielki mistrz wagi piórkowej, super piórkowej, lekkiej i junior półśredniej po wielu perypetiach w końcu doczeka się upragnionego powrotu na ring.