Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-20

 TERENCE CRAWFORD WSKOCZY W MIEJSCE GOŁOWKINA?

Jeden wypada, więc robi się miejsce dla innego... I tak może być właśnie w przypadku Terence'a Crawforda (29-0, 20 KO). Dopiero co kilka dni temu informowaliśmy Was, że jeden z liderów zestawienia P4P w tym roku już nie wystąpi, ale wszystko może się zmienić w przeciągu najbliższych godzin.DEONTAY WILDER CZEKA NA FURY'EGO I HAYE'A

- Według mnie Fury jeszcze nie skończył z boksem. Chciałbym, żeby jak najszybciej doszedł do siebie mentalnie i fizycznie, szybko wrócił do boksu i stoczył ze mną mega walkę - mówi Deontay Wilder (37-0, 36 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC. Bo choć Tyson Fury (25-0, 18 KO) nie ma już pasów WBA/WBO/IBF/IBO, to nadal jest "najgorętszym" nazwiskiem w tym biznesie.

NOWA GRUPA BOKSU ZAWODOWEGO W POLSCE

Na polskiej mapie boksu zawodowego pojawił się nowy ośrodek. W Poznaniu zawiązała się nowa grupa promotorska - Boks Poznań Profi Team. Celem grupy jest wspieranie wielkopolskich zawodników w rozwoju kariery na profesjonalnym ringu. Promotorami zostali założyciele Fundacji Wielkopolski Boks, Włodzimierz Rzadkiewicz i Katarzyna Kosakowska.