DARIUSZ SĘK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA NA GALĘ W ŁOMIANKACH

Wiecie już o tym, że 5 listopada galą w Łomiankach bliższą współpracę oficjalnie rozpoczną Mariusz Grabowski i Andrzej Gmitruk. Powoli odsłaniane są kolejne karty tej imprezy. Poznaliśmy bohaterów dwóch głównych walk wieczoru.

Grupy Tymex Boxing Promotion oraz AG Promotion wystawiły swoich przedstawicieli do dwóch najważniejszych walk. W pierwszej Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) spotka się w pierwszej obronie tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO), z którą miała skrzyżować rękawice już w kwietniu. Drugim rodzynkiem będzie start Dariusza Sęka (26-2-1, 8 KO), który właśnie poznał nazwisko przeciwnika.

Numer dwa polskiej wagi półciężkiej skrzyżuje rękawice z numerem jeden w Hiszpanii. Urodzony w Maroko, a mieszkający właśnie w Hiszpanii Mustafa Chadlioui (8-2-1, 6 KO) potrafi sprawić niespodziankę, co udowodnił choćby zeszłoroczną wygraną nad Travisem Dickinsonem (17-1) na wyjeździe w Anglii. Ostatnio Chadlioui miał pecha, bo przegrał na skutek kontuzji, ale nadal jest klasyfikowany wysoko w zestawieniu BoxRec i powinien ostro przeciwstawić się Darkowi.

KUP BILET NA GALĘ W ŁOMIANKACH >>>

Kibicom pokaże się również "ciężki" Marcin Siwy (15-0, 6 KO), najlepszy polski pięściarz w kategorii junior półśredniej, Michał Syrowatka (15-1, 4 KO), a także Sasza Sidorenko (4-0).Rywalem Siwego będzie Michael Sprott (42-26, 17 KO), Sidorenko skrzyżuje rękawice z Mileną Svonją (2-1), a formę Syrowatki sprawdzi mocny Rustam Nugajew (27-7-1, 17 KO). Ponadto opromieniony efektownym nokautem w debiucie Paweł Rumiński (1-0, 1 KO) spotka się z silnym fizycznie Mariuszem Runowskim (4-2, 2 KO).

Bilety (od 30 zł) - poza drogą internetową, do nabycia również w Empikach na terenie całego kraju oraz Klubie Leonidas w ICDS ul.Staszica 2 w Łomiankach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.