Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-30

 DROZD DO BELLEW: DO ZOBACZENIA W RINGU!

Kilkanaście godzin temu Tony Bellew (27-2-1, 17 KO) nokautując brutalnie w trzeciej rundzie Ilungę Makabu (19-2, 18 KO) zdobył wakujący po Grigoriju Drozdzie (40-1, 28 KO) tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii junior ciężkiej. Rosjanin powoli wraca do treningów i ma nadzieję, że jeszcze do końca roku uda mu się odzyskać utracone na skutek kontuzji trofeum.
MICHAŁ OLAŚ RZUCA WYZWANIE NIKODEMOWI JEŻEWSKIEMU

Michał Olaś od lat należał do czołówki krajowej wagi do 91 kilogramów w boksie olimpijskim. Już w 2011 roku sięgnął po tytuł Mistrza Polski Seniorów. Potem było zawieszenie, a w nowym limicie świetnie zaaklimatyzował się w międzyczasie Igor Jakubowski. Olaś wrócił, z marszu zdobył srebrny medal, przegrywając w finale z Jakubowskim jednogłośną decyzją sędziów, lecz po w miarę równym boju. Teraz postanowił jednak spróbować swych sił w boksie zawodowym.


WIDEO: WALKA KOEMANS vs BRECHLIN

W półfinale Międzynarodowego Turnieju im. Zygmunta Chychły w wadze super ciężkiej spotkali się Holender Stanley Koemans z doświadczonym Niemcem Ericem Brechlinem, który wcześniej wyeliminował w Legnicy Kamila Mroczkowskiego. Teraz prezentujemy Wam ten pojedynek.PORAŻKI NASZYCH ZA GRANICĄ

Trzech doświadczonych polskich pięściarzy wystąpiło w miniony weekend na zagranicznych ringach. Niestety żadnemu z nich nie udało się sprawić niespodzianki, przy czym każdy z nich miał naprawdę trudne zadanie.