PROMOTOR SMITHA CHCE JUŻ TERAZ WALKI Z JACKIEM

Callum Smith (20-0, 15 KO) pokonał wczoraj w szóstej rundzie Cesara Hernana Reynoso (14-8-3, 7 KO) i teraz promujący go Eddie Hearn spróbuje doprowadzić do spotkania z panującym na tronie WBC kategorii super średniej Badou Jackiem (20-1-2, 12 KO).

- Wielki szacunek i podziękowania dla Reynoso za to, że się postawił i dał Callumowi tak ważne rundy. On potrzebował takiej walki przed poważniejszymi wyzwaniami. To było doskonałe przygotowanie do walki o mistrzostwo świata - przekonuje szef stajni Matchroom.

- Chcielibyśmy spotkać się z Jackiem jeszcze w tym roku i będziemy do tego dążyć. Jeśli to się nie uda, wówczas stoczymy jeszcze jeden taki pojedynek. Nam to nie przeszkadza, bo Callum z każdą kolejną walką jest coraz lepszy - dodał Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 30-05-2016 19:29:56 
Po tym co Badu pokazal w ringu z Bute wcale im sie nie dziwie. Jack jest chyba najatwiejszym z obecnych posiadaczy paskow. Waga super m. wlasciwie na dzisiaj nie posiada gwiazdy, dominatora jakim byl np.Ward. w ogple ta dzisiejsza jest slabsza, bardziej szara, nie ma bokserow z charyzma. Walki w tej wadze sa nudne, choc tej wczorajszej nie ogladalem ale cztery "przedostatnie" tak i zadna nie byla porywajaca. Mpze jakis turniej, moze Smith a moze mlody Meksykanin moja opinie na temat tej wagi zmienia na razie to flaki z olejem i w i poza ringiem.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 30-05-2016 21:12:43 
a mi on w tej walce nie zaimponowal specjalnie
mial nad rywalem tak ogromna przewage warunkow ze trudno o inny wynik
chetnie go zobacze z kims kto go zweryfikuje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.