MICHAŁ OLAŚ RZUCA WYZWANIE NIKODEMOWI JEŻEWSKIEMU

Michał Olaś od lat należał do czołówki krajowej wagi do 91 kilogramów w boksie olimpijskim. Już w 2011 roku sięgnął po tytuł Mistrza Polski Seniorów. Potem było zawieszenie, a w nowym limicie świetnie zaaklimatyzował się w międzyczasie Igor Jakubowski. Olaś wrócił, z marszu zdobył srebrny medal, przegrywając w finale z Jakubowskim jednogłośną decyzją sędziów, lecz po w miarę równym boju. Teraz postanowił jednak spróbować swych sił w boksie zawodowym.

Pięściarz z Warszawy podpisał niedawno menadżerski kontrakt z Tomaszem Turkowskim i już wkrótce powinien zadebiutować w gronie profesjonalistów. I nawet obrał sobie za cel potyczkę z jednym z rodaków. Michał chciałby szybko sprawdzić się na tle niepokonanego na ringach zawodowych Nikodema Jeżewskiego (12-0-1, 7 KO).

- Miałem to szczęście, że już wcześniej rywalizowałem z całą polską czołówką na treningach. Sparowałem na przykład z Krzysztofem Głowackim, Krzysztofem Włodarczykiem czy Pawłem Kołodziejem, mam więc mniej więcej jakiś punkt odniesienia, gdzie jestem w danym momencie oraz ile jeszcze muszę włożyć pracy w swój rozwój. Na pewno boks zawodowy wiąże się z zupełnie innym cyklem treningowym, ale na dzień dzisiejszy zawodnikiem, z którym mogę rywalizować i chciałbym się skonfrontować czym prędzej, jest Nikodem Jeżewski. Ma dobry rekord i jeżeli byłaby możliwość takiej konfrontacji, to bardzo chętnie biorę taką walkę - przyznał Olaś.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 31-05-2016 00:01:05 
Jeżewski tego nie weźmie bo co mu to daje? Nic.
Biznesowa bzdura.

Olasiowi prawa ręka opada jak wściekła.

Pozdrawiam

Ps. Kromka odejmuje za jednym zamachem DWA punkty za faul, którego nie było. Ludzie mówcie o takich skandalach..

Pozdrawiam
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 31-05-2016 00:10:11 
A jaki byl finał tej afery z dopingiem ? Dyskwalifikacja czy oszczyszczenie z zarzutów ?
 Autor komentarza: Jablo
Data: 31-05-2016 07:18:02 
Zawieszenie tylko nie pamiętam ile. Roku albo dwa lata.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.