Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-24

 MŁODZI POLACY POKONALI NIEMCÓW W POZNANIU

Fundacja Wielkopolski Boks idzie za ciosem i w minioną sobotę zorganizowała już drugi z planowanych na ten rok czterech międzypaństwowych meczów bokserskich w Poznaniu. Przypomnijmy, że przed miesiącem młodzi polscy pięściarze zremisowali z reprezentantami Ukrainy, a 23 kwietnia w galerii Green Point pokonali 5:4 młodzieżową drużynę z Niemiec.KRZYSZTOF CHUDECKI OTWORZYŁ W POZNANIU AKADEMIĘ BOKSU

Wczoraj w otwartej niedawno Akademii Boksu Krzysztofa Chudeckiego w Poznaniu odbył się specjalny trening dla dziennikarzy, blogerów i pasjonatów związanych ze środowiskiem sportowym w tym mieście. Akademia założona przez czołowego do niedawna polskiego pięściarza Krzysztofa Chudeckiego, to nowe miejsce na bokserskiej mapie Poznania.
IZU UGONOH: CZEKAM NA DUŻE WYZWANIA

- Chciałbym spotkać się z kimś, czyje nazwisko sprawiłoby, że czułbym podekscytowanie. Poszukuję wyzwań - nie ukrywa Izu Ugonoh (15-0, 12 KO), który skończył już swoją przygodę z programem "TzG" i może skoncentrować się wyłącznie na boksie.

WIDEO: WALKA KOSELA vs PEDYURA

Tydzień temu dwumetrowy Krzysztof Kosela (5-0, 4 KO) zanotował cenne zwycięstwo, odprawiając w drugiej rundzie twardego Maksima Pediurę (14-10-1, 12 KO). Prezentujemy Wam teraz nagranie z tej walki. A przy okazji przypomnijmy, że Kosela wróci na ring już 7 maja podczas gali w Tarnowie.


WADE: ON BIJE NAPRAWDĘ MOCNO - GOŁOWKIN: CHCĘ SWÓJ PAS

W obecności ponad szesnastu tysięcy (16,353) kibiców Giennadij Gołowkin (35-0, 32 KO) po raz kolejny obronił swój prymat w wadze średniej. Niepokonany dotąd Dominic Wade (18-1, 12 KO) nie dotrwał nawet do końca drugiej rundy. - Nie obchodzi mnie kto wygra w walce Alvareza z Khanem, ja tylko chcę swój pas WBC - powiedział po wszystkim dążący do zunifikowania wszystkich tytułów "GGG".

PRICE: FURY JEST NIEDOCENIANY

Tyson Fury (25-0, 18 KO) zdetronizował Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO) i został mistrzem wagi ciężkiej, ale według Davida Price'a (19-3, 16 KO) jego rodak nie jest doceniany za swoje osiągnięcia - głównie z powodu kontrowersji, które towarzyszą mu poza ringiem i odwracają uwagę od poczynań między linami.