Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-28

 


KELL BROOK: CZEKAM NA WIĘKSZE WYZWANIA

- Mam wystarczająco dużo mocy, by znokautować na świecie każdego w moim limicie - mówi Kell Brook (36-0, 25 KO), który demolując Kevina Biziera w pięć minut w sobotni wieczór już po raz trzeci obronił tytuł mistrza świata wagi półśredniej organizacji IBF.MOLINA: ZNALAZŁEM SIĘ POD ŚCIANĄ, ADAMEK RÓWNIEŻ

- Znalazłem się w takim punkcie swojej kariery, gdy stoję już oparty o ścianę. A marzenia wciąż mam te same. Chcę zostać pierwszym mistrzem świata wagi ciężkiej z meksykańskimi korzeniami, a kontynuacją tych marzeń będzie właśnie walka 2 kwietnia - mówi Eric Molina (24-3, 18 KO), który w najbliższą sobotę spotka się z naszym Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO).


ADAMEK-MOLINA: TOMASZ ADAMEK - MUSZĘ BIĆ KOMBINACJAMI

- Chcę dać dobre widowisko, tak by żaden kibic nie był zawiedziony. Na pewno muszę bić kombinacjami i wywierać na nim pressing - mówi Tomasz Adamek (50-4, 30 KO), który już za pięć dni spotka się z Ericem Moliną (24-3, 18 KO) w głównej walce wieczoru Polsat Boxing Night! Kwadrans z "Góralem" na podgrzanie atmosfery na ostatniej prostej. Zapraszamy!