Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-14

 


WSB: JABŁOŃSKI I JAKUBOWSKI ZROBILI SWOJE, ALE HUSARIA PRZEGRAŁA

Trzeci mecz drużyny Rafako Hussars Poland w rozgrywkach World Series of Boxing zakończył się trzecią porażką, na szczęście trzecią punktowaną porażką 2:3. Pięściarze Husarii wybrali się do Ameryki Południowej i przegrali z zespołem Argentina Condors. Punkty dla biało-czerwonych zdobyli aktualni wicemistrzowie Europy - Tomasz Jabłoński (-75kg) oraz Igor Jakubowski (-91kg).


HAYE: JOSHUA ZASTOPUJE MARTINA

- Nie ryzykuj porażki, dopóki nie spotkamy się między sobą - apelował kilka dni temu David Haye (27-2, 25 KO) do Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO). Dziś już wiemy, że mistrz olimpijski z Londynu zaryzykuje, nawet bardzo, bo już w szesnastym starcie zawodowym zaatakuje Charlesa Martina (23-0-1, 21 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Popularny "Hayemaker" przyjął to ze spokojem i przewiduje, że jego rodak zdetronizuje Amerykanina.
STEVENSON: WARD NIE MA SIŁY, BY POKONAĆ KOWALIOWA

Nie jest tajemnicą, że Adonis Stevenson (27-1, 22 KO) nie przepada za Siergiejem Kowaliowem (29-0-1, 26 KO), niemniej poproszony o komentarz na temat hitowej walki Rosjanina z Andre Wardem (28-0, 15 KO) Kanadyjczyk przyznał, że "Krusher" jest faworytem i nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Amerykanina.
WIDEO: MICHAŁ CIEŚLAK NA WORKU

Pisaliśmy wczoraj o fajnych sparingach Michała Cieślaka (11-0, 7 KO) w ramach przygotowań do gali Polsat Boxing Night 2 kwietnia. Będzie Adamek, Masternak, a wszystko ma mu pomóc w odprawieniu dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej, Francisco Palaciosa (23-3, 14 KO). Póki co prezentujemy Wam trening Cieślaka na worku bokserskim.


ANDRZEJ SOŁDRA: MUSZĘ MĄDRZE BOKSOWAĆ

Już w najbliższą sobotę gala boksu zawodowego w Legionowie. Kibiców szermierki na pięści czeka sporo emocji, a jedną z walk będzie starcie wracającego po dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją Andrzeja Sołdry (11-2-1, 5 KO) z Sebastianem Skrzypczyńskim (11-12-2, 5 KO).