Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-02

 FOTORELACJA - IV MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

W niedzielę podaliśmy wyniki finałów IV Mistrzostw Polski Młodzików im. Pawła Szydły, które odbyły się w Poznaniu, a dziś zapraszamy do obszernej fotorelacji z finałowych walk. Prezentujemy każdy finałowy pojedynek, ogłoszenie werdyktu oraz podium z medalistami w poszczególnych kategoriach wagowych. Nie zabraknie także fotografii gości specjalnych turnieju - Mariana Kasprzyka i Patryka Szymańskiego.
BARRY: IZU TO ŚWIATOWY POZIOM, KOLEJNY KROK TO TOP 10

W Hamilton odbyła się konferencja prasowa przed sobotnią galą, na której Izuagbe Ugonoh (14-0, 11 KO) będzie bronić pasa WBO Oriental w wadze ciężkiej w walce z Vicente'em Sandezem (15-5, 10 KO). Trener Polaka Kevin Barry podkreślał, że ma dla niego bardzo ciekawe plany, ale zaznaczył, że wszystko będzie musiało poczekać ze względu na udział 29-latka w "Tańcu z gwiazdami".


LETR SPARUJE Z WERWEJKO

Władimira Letra (5-5, 2 KO) czeka bardzo ważna walka, być może decydująca o jego przyszłości. Za siedemnaście dni w Łomiankach skrzyżuje rękawice z Nikodemem Jeżewskim (11-0-1, 6 KO). I żeby być w jak najlepszej formie, sparuje z wysokimi zawodnikami.KLICZKO: POTRZEBUJĘ CZASU. PORAŻKA NIE WCHODZI W GRĘ

Nastał czas refleksji dla Władimira Kliczki (64-4, 53 KO). Ukrainiec zbliża się do czterdziestych urodzin i ma twardy orzech do zgryzienia - czy kontynuować karierę, a jeśli tak, to czy ponownie boksować z Tysonem Furym (25-0, 18 KO), czy obrać inną drogę? Decyzji jeszcze nie podjął, ale w środowy poranek dał kibicom do zrozumienia, że prawdopodobnie zobaczą go jeszcze między linami.


TRZY MISTRZOWSKIE OPCJE WIACZESŁAWA GŁAZKOWA

Federacja IBF nakazała obozom Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) i Wiaczesława Głazkowa (21-0-1, 13 KO) podjęcie negocjacji i dała im na to trzydzieści dni, jednak Kathy Duva - promotorka Ukraińca zasygnalizowała, że ich strona nie chce negocjować, w związku z czym wyznaczono termin oficjalnego przetargu.