Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-02

 


KHAN: WCIĄŻ ROZMAWIAMY Z PACQUIAO

W połowie października zawiedziony Amir Khan (31-3, 19 KO) informował, że z powodu przeciągających się negocjacji zakończył rozmowy w sprawie potencjalnej walki z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Teraz Anglik twierdzi, że negocjacje cały czas trwają i wciąż jest nadzieja, że skrzyżuje rękawice ze słynnym Filipińczykiem.
'WACH TEAM' ZWIEDZA MOSKWĘ

W nocy Mariusz Wach (31-1, 17 KO) przeniósł się z całym swoim sztabem z Moskwy do Kazania, gdzie już pojutrze skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). A jak wyglądały dni spędzone w stolicy Rosji? Obejrzyjcie krótki film nagrany przez "Wach Team".


COTTO SPAROWAŁ Z... LEBIEDIEWEM?

Podczas ostatniego dnia medialnego twarz Miguela Cotto (40-4, 33 KO) pokryta była siniakami. Wśród kibiców i hiszpańskojęzycznych portali bokserskich zaroiło się od plotek. Część podejrzewa nawet, że mistrza wagi średniej obił tak czempion dywizji junior ciężkiej Denis Lebiediew (27-2, 20 KO).


OBÓZ POWIETKINA O SPOTKANIU Z WACHEM

- Wach to naprawdę groźny i poważny rywal, więc o negocjacjach z obozem Wildera będziemy mówić dopiero po tej walce - mówi już na miejscu w Kazaniu Andriej Riabiński, potężny promotor, który nie szczędzi olbrzymich pieniędzy tylko po to, by wielki boks powrócił do Rosji. Już pojutrze naprzeciw siebie staną Mariusz Wach (31-1, 17 KO) i Aleksander Powietkin (29-1, 21 KO).


KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI: WIERZĘ, IŻ MARIUSZ OGRA POWIETKINA

- Wierzę w to, że Mariusz ogra i oszuka rywala - mówi Krzysztof Drzazgowski, który od kilku miesięcy jest członkiem sztabu trenerskiego Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) i zastępcą Piotra Wilczewskiego w narożniku. Zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem fizycznym "Waszki", lecz również konsultuje się z "Wilkiem" w sprawach czysto bokserskich.