Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-15

 FURY: POBIJĘ NAWET SĘDZIEGO

Tyson Fury (24-0, 18 KO) jest gotowy zrobić wszystko, aby wygrać z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO). Nie oszczędzi nawet sędziego, jeżeli ten będzie pomagać gospodarzowi walki w Dusseldorfie. - Pier***i mnie to, pobiję go - odpowiedział, zapytany o ewentualne problemy z arbitrem.

ANDRADE WRÓCI ZA PIĘĆ TYGODNI

Demetrius Andrade (21-0, 14 KO) piętnaście miesięcy temu zdobył pas federacji WBO kategorii junior średniej, którego w międzyczasie został pozbawiony. Mańkut z Providence powróci dopiero 17 października na ringu w Mohegan Sun a Uncasville.WIDEO: McGRAIL vs BOYLE

Peter McGrail zwyciężył w Turnieju im. Feliksa Stamma w wadze do 56 kilogramów. W finale Anglik pokonał Szkota Stephena Boyle'a. Dwaj Wyspiarze w akcji zawsze gwarantują niezłą bitkę - zapraszamy.
JOSHUA ZROBIŁ WYJĄTEK DLA MAYWEATHERA

Anthony Joshua (14-0, 14 KO) ponownie nawet nie spocił się w ringu, ale tym razem postanowił złamać rutynę i zrezygnować z treningu, który zwykle urządza sobie po walkach. Zamiast tego zasiadł przed telewizorem i obejrzał kolejny występ Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO).