Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-19

 

PBN: EWA BRODNICKA O WALCE Z PIĄTKOWSKĄ

Po wielu miesiącach potyczki na słowa w końcu podczas gali Polsat Boxing Night przekonamy się, która z Ew jest lepsza - Brodnicka (8-0, 2 KO), czy Piątkowska (7-0, 4 KO). O przygotowaniach do tej konfrontacji porozmawialiśmy z tą pierwszą - Brodnicką. Zapraszamy.


JONES JR SPOTKAŁ SIĘ Z... WŁADIMIREM PUTINEM

Legenda boksu Roy Jones Jr (62-8, 45 KO) ledwie trzy dni temu walczył podczas gali w Mashantucket, na której pokonał Erica Watkinsa. Dziś na swoim oficjalnym profilu na Facebooku dodał zdjęcie z... prezydentem Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem. Wydaje się, że obaj panowie spotkali się na Krymie, gdzie Putin miał dziś odbyć wizytę.


MACIEJ MISZKIŃ: GARGULA JEST NIEWYGODNY

- Oglądałem ostatnią potyczkę Garguli. Zaprezentował się znakomicie na tle swojego przeciwnika, który umówmy się, nie postawił mu zbyt ciężkich warunków. Niewątpliwie jest szybki, niewygodny, ma dobry przegląd sytuacji i uderza długimi kombinacjami w różnych płaszczyznach - uważa Maciej Miszkiń (17-3, 4 KO), który za nieco ponad miesiąc podczas gali Polsat Boxing Night w Łodzi zmierzy się z Tomaszem Gargulą (16-0-1, 5 KO).


DUHAUPAS: DAM Z SIEBIE WSZYSTKO

Johann Duhaupas (32-2, 20 KO) otrzymał wielką szansę. Mało znany, choć solidny Francuz, już 26 września zaatakuje Deontay Wildera (34-0, 33 KO) i należący do niego pas federacji WBC wagi ciężkiej. - Wielu skreśliło mnie już przed pojedynkiem i widzi mnie leżącego po nokaucie. Ale czy to znaczy, że powinienem się tym w ogóle przejmować i poddać?


W KOŃCU WRACA MATT KOROBOW

Od połowy grudnia po niespodziewanej porażce zbiera się psychicznie niedoszły mistrz wagi średniej, świetny Matt Korobow (24-1, 14 KO). Dwukrotny złoty medalista MŚ w boksie olimpijskim został wtedy powalony przez niedocenianego Andy'ego Lee w potyczce o wakujący pas organizacji WBO, pomimo iż prowadził na wszystkich kartach sędziowskich.