'TIGER' POŻYCZYŁ PAS WBO GŁOWACKIEMU, CZEKA W MIĘDZYZDROJACH

Były czempion dwóch kategorii wagowych Dariusz Michalczewski zadeklarował przed kilkoma dniami, że pożyczy nowemu mistrzowi świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofowi Głowackiego (25-0, 16 KO) pas tej federacji do czasu, kiedy organizacja przyśle nowy wygrawerowany z nazwiskiem pięściarza z Wałcza. Jak powiedział, tak zrobił.  

- Mam dobrą informację: będziemy mieli pas dla "Główki na Międzyzdroje. Dariusz Michalczewski pożyczy nam do momentu nadesłania przez WBO... - pisał dwa dni temu Tomasz Babiloński, promotor pięściarza.

A taką informację podał wczoraj. - Pas dla mistrza świata już w Międzyzdrojach - napisał promotor. W tym samym mieście odbędzie się w najbliższą sobote gala boksu, której gościem honorowym będzie właśnie Głowacki. Niewykluczone, że inni mistrzowie znad Wisły również pojawią się na tej imprezie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cortexo
Data: 19-08-2015 23:38:48 
niespecjalnie rozumiem po co, ale to miły gest.
 Autor komentarza: southpaw
Data: 19-08-2015 23:44:12 
Głowacki będzie gościem jako mistrz świata. Co to za mistrz bez pasa? Dlatego Michalczewski pożyczył pas. Bardzo miły gest. Szkoda, że Michalczewski nie spróbuje swoich sił jako trener. Kiedyś już zarzekał się, że to nie dla niego, ale na pewno mógłby przekazać ogromną wiedzę młodym zawodnikom.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 19-08-2015 23:44:12 
Super pomysł.
Urzędujący Mistrz bez pasa nie może być.
A tak będzie miał co pokazać.
 Autor komentarza: Rakso
Data: 19-08-2015 23:52:55 
Szanowna redakcjo,

Czy moglbym prosic o przyblizenie sylwetki Marka Jedrzejewskiego. Rekord 5-0-5 dobrze sie zapowiada...
 Autor komentarza: Krusher
Data: 20-08-2015 00:04:03 
Najlepszy polski bokser.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 20-08-2015 00:16:18 
Clevland, mistrzem się jest po pokonaniu mistrza i pas jest tylko symbolem. Bez pasa ludzie nie będą wiedzieć, że jest mistrzem? Jedyny minus, to taki, że ludzie sobie fotek nie popstrykają.

Medialny bubel dla podgrzania atmosfery. Michalczewski ogrzeje się w ciepełku nowego mistrzunia, natomiast Główka będąc pełnoprawnym mistrzem wciąż kłania się staremu farbowanemu lisowi. Żenada.
 Autor komentarza: emilus
Data: 20-08-2015 00:18:41 
ha ha michalczewski i trenerka...dobre dobre
 Autor komentarza: qwerty890
Data: 20-08-2015 00:18:51 
Też tak pomyślałem, że Michalczewski chce wykorzystać zachwyty nad "główką", a że ten jest skromny i nic nie powie...
 Autor komentarza: santana
Data: 20-08-2015 00:31:48 
Woolite
A co ma mu dać te ogrzanie w tym ciepełku?Nie bardzo rozumiem po co ma się grzać w ciepełku nowego mistrza?
 Autor komentarza: southpaw
Data: 20-08-2015 00:38:37 
emilus

Dlaczego miałby być gorszy od Wilczewskiego lub Rogera?
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-08-2015 00:44:20 
To potwarz, co to znaczy "pożyczy"? Gość się chce wypromować, wpieprza się między wódkę a zakąskę usilnie starając się o względy środowiska i kibiców, którzy mają go głęboko.
To gorzej niż gdyby Główka miał wtedy pas Hucka, bo ten byłby zdobyczny.

Krzysiek, trzymaj się od folksdojcza z daleka bo się będzie teraz łasił, oni tak mają. To dla niego sposób żeby się przypomnieć w świetle prawdziwego, aktualnego mistrza!
 Autor komentarza: southpaw
Data: 20-08-2015 00:50:22 
Cooperek

Daj spokój z wypominaniem Michalczewskiemu jego kariery w Niemczech. Prawda jest taka, że Gołota też niczego nie osiągnąłby w Polsce. A że walczył pod niemiecką flagą to nie największa zbrodnia. Pomaga dzieciakom, nie jest samolubny. Za to można go lubić.
 Autor komentarza: santana
Data: 20-08-2015 00:51:28 
Cooperek
W jakim celu miałby się promować?:)
 Autor komentarza: jassin
Data: 20-08-2015 01:08:01 
@cooperek

taa, racja. w sumie tez bym wolal pas po Hukiciu, bylby takim skalpem na Niemcu, takim zdobytym trofeum. A pas Michalczewskiego to mu potrzebny jak prostytutce majtki.
 Autor komentarza: Koment
Data: 20-08-2015 03:16:43 
Michalczewski uciekł do Niemiec i przyjął obywatelstwo za komuny (Polska wtedy była be i każdy chciał wyjechać do RFN-u, jak Kubańczycy do Stanów :) przypominam młodszym kolegom) żeby pomóc swojej karierze i mu się udało. Przez wiele lat przysparzał dużo emocji broniąc mistrzowskiego pasa. Wielu z was by tak wtedy zrobiło. Nie podobają mi się niektóre jego wypowiedzi czy opinie, ale pięściarsko był zajebisty a jego słynna lewa ręka zawsze służyła, służy mi jako przykład do naśladowania ;)
 Autor komentarza: rakowski
Data: 20-08-2015 08:20:41 
Człowiek o złotym sercu z tego Michalczewskiego.
Niektórzy uciekali do Niemiec,a jeszcze inni do USA,Australii i tak dalej-co niby w tym dziwnego?
Myślisz,że jakby miał możliwość,to nie walczyły pod biało-czerwoną flagą?
Po za tym Michalczewski miał wizje siebie po karierze-dlatego widzimy to co widzimy.
Na jego miejscu zrobiłbym to samo,bo niby jakbym mógł robić inne rzeczy?
Jakbym miał wpływ,to mniej bym imprezował-tylko odrobinę.
Michalczewski zawsze dobrze chce,ale nie zawsze mu to wychodzi.
Za dużo było imprez,aby teraz spokojnie prowadzić chłopaków klubie.
Przecież ADRENALINA,to jego pierwsze imię.Tak naprawdę jest to ADRENALINA Dariusz "śpiący tygrys" Michalczewski.:D
To jest taki pseudo-filantropowy gest dla główki-podoba mi się to.
Czyżby Michalczewski pojawił się na antenie Polsatu sport?:P
 Autor komentarza: rocky86
Data: 20-08-2015 09:12:01 
No Darka często hejtują za te niemieckie obywatelstwo, a mi to lata.

Wyjechał za PRL-u na "Zachód", co robiło wielu, gdy tylko miało taką sposobność, dostał obywatelstwo, co było pragnieniem wielu w tamtym czasie, gdyż otwierało mnóstwo furtek, a jednocześnie dla większości było nieosiągalne. Dzięki temu, ze walczył pod niemiaszkową flagą, mógł robić karierę i zarabiać kupę kasiory.

Po zakończeniu kariery, wrócił do kraju i sobie tutaj żyje.

Wielu robi to samo, jedzie na "Zachód" stara się o obywatelstwo (np. emigranci w UK), dzięki czemu otwierają sobie opcje zawodowe, dorabiają się tam, ale w PL kupują mieszkania itp. z myślą o powrocie na emeryturę.

Z wieloma poglądami Tigera się nie zgadzam, ale ten gest był fajny.
 Autor komentarza: thunder
Data: 20-08-2015 09:52:06 
Czytam te niektóre śmieszne Komentarze typu on chce się wypromować na nowym mistrzu... ha ha ha ha... KUR....A COOPEREK JESTEŚ ŻENUJĄCY.... .. Mchalczeski nie musi sie promować... To najlepszy Polski mistrz Boksu Zawodowego.... Składał czołówkę Swoich lat... I Życzę Głowackiemu.. żeby osiągnoł tyle co on... Bo na razie jest na początku tej drogi... WIĘC PRZESTAŃCIE KUR....A PISAĆ GŁUPOTY.... DAREK ZACHOWAŁ SIĘ BARDZO ŁADNIE... PAS OD ZAWSZE JEST SYMBOLEM MISTRZA.. I DOWODEM NA TO.. ŻE NIM SIĘ JEST... TO TYLE....
 Autor komentarza: Miro
Data: 20-08-2015 10:28:39 
Cooperek

Ile Ty wiosenek masz, ale raczej nie wiele , bo tak łatwo, infantylnie oceniasz Darka Michalczewskiego. Strasznie prymitywna, żeby nie powiedzieć prostacka ta Twoja wypowiedź z konkluzją wódki i zakąski.Pamiętam dobrze realia czasów PRL-u. Nasz współpracownik wtedy wyjeżdżał do RFN-u do pracy. Wykorzystywał do tego swój urlop wypoczynkowy i drugi miesiąc brał urlop bezpłatny. Pracował tam 2 m-ce dzięki koneksjom w RFN rodziny jego małżonki.Po powrocie widzieliśmy jaki to był zastrzyk gotówki dla jego budżetu domowego. I nikt mu nie wypominał , że pracuje w Reichu a raczej w duchu zazdrościł, że ma taką możliwość zarobić tam w 2 miesiące tyle, ile w macierzystym zakładzie przez pół roku jak nie więcej. A więc był to zastrzyk gotówki na remonty mieszkania, samochodu itd, bo z PRL-owskiej pensji za wiele odłożyć nie mógł. A i my jako współpracownicy po jego powrocie rozkoszowaliśmy się kawą, markowym winem i innymi smakołykami jakimi nas częstował.Tak więc była często za PRL-u taka potrzeba dorabiania. On nie jeździł na wypoczynek do RFN-u tylko, żeby ostro tyrać przez dwa miesiące a opowiadał, że marki trzymał przy sobie nawet podczas snu , bo Polak Polakowi potrafił zakosić kasę. Darka Michalczewskiego trzeba oceniać po czynach. Wówczas to "druga ojczyzna" dała mu możliwość zrobienia kariery zawodowej i finansowej. Wrócił do Polski / w przeciwieństwie np do Gołoty / , w naszym kraju inwestuje, udziela się charytatywnie. Robi pozytywne rzeczy . Trzeba w człowieku dostrzegać dobre cechy a nie na siłę przypisywać mu łatkę i artykułować te złe. Patrzmy na siebie co my robimy dla innych a nie osądzajmy Darka.
 Autor komentarza: emilus
Data: 20-08-2015 13:02:00 
Autor komentarza: southpawData: 20-08-2015 00:38:37
Dlaczego miałby być gorszy od Wilczewskiego lub Rogera? dlatego ze darek nie ma cierpliwosci.on naprawde do tego sie nie nadaje i dobrze o tym wie .on mogłby podpowiadac dla trenerów w trakcie walki gdzies z szatni przez telefon.mimo wszystko lubie tego wariata mysle ze jego akcje sa pozyteczne
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 20-08-2015 13:36:19 
Moim zdaniem Michalczewski najlepszy polski pięściarz zawodowy i nie zasłużył sobie na taki hejt jaki go zasypuje. Hukić jest Huckiem dla kariery z niemieckim paszportem bo mu niemcy kazali bo inaczej byłby produktem marketingowym nie do wypromowania. Darek podobnie. U nas w latach 90 nie było takiego zaplecza profesjonalnego jak u sąsiadów, więc nie miał wyboru jak tylko na karierze sportowej ustawić się finansowo z niemieckim obywatelstwem. Kto na jego miejscu "nie zdradziłby ojczyzny" ale zrezygnowałby z milionów niech pierwszy rzuci kamień. A gest ładny i Tiger promować się już nie musi bo spełnił się jako zawodnik.
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 20-08-2015 15:01:27 
Ja bym na miejscu Główki Darkowi powiedział tak:" Darek na ch...j mi ten Twój pas skoro nie ma na nim mojego nazwiska! co mam reklamować Ciebie jako boksera?? Proponuję Ci go zabrać sobie na festyn we Wrociszowie Dolnym i tam sobie nim wymachiwać:)"
 Autor komentarza: wyso
Data: 20-08-2015 15:48:35 
Można się nie zgadzać z Michalczewskim w wielu sprawach, ale jednym na pewno mi imponuje, tym że jest konsekwentny wiedział kiedy odejść i nie rozmieniał się na drobne, a mało kto to potrafi i za to go szanuje.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 21-08-2015 01:22:05 
santana, fame i mit Michalczewskiego zgasł już dawno. A tu nagle stary lis pożycza swój pasek i znów o nim się będzie mówić, bo na kanwie sukcesu Głowackiego o sobie przypomni i odetnie od tego kilka kuponów.
 Autor komentarza: MadButcher
Data: 21-08-2015 10:14:31 
Jakich kuponów? Weź skończ.
Michalczewski w dupie ma jakieś kupony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.