WACH-POWIETKIN: JUTRO WSZYSTKO SIĘ ROZSTRZYGNIE

Łukasz Furman, Informacja własna

2015-08-19

- Mam czas do jutra. W ciągu kilkunastu godzin wszystko się rozstrzygnie - mówi Mariusz Wach (31-1, 17 KO) odnośnie potencjalnej walki z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO), do jakiej miałoby dojść 4 listopada na ringu w Kazaniu.

- W końcu doczekałem się kontraktu i zobaczyłem go na własne oczy. O to mi tylko chodziło. W związku z różnicą czasu teraz tego nie załatwię, ale wysłałem kontrakt do prawnika do przejrzenia. Tak jak mówiłem wcześniej, bardzo mi zależy, by do tej potyczki doszło, gdyż wierzę, iż stać mnie na niespodziankę. Jutro wszystko będzie już jasne - deklaruje były pretendent do trzech pasów mistrzowskich królewskiej kategorii.

MARIUSZ WACH: SERWIS SPECJALNY

Mariusz wrócił udanie do gry czterema zwycięstwami - Samira Kurtagicia i Gbengę Oloukuna wypunktował, zaś Travisa Walkera oraz Konstantina Airicha zastopował w szóstych rundach. Ewentualne zwycięstwo nad Powietkinem, mistrzem olimpijskim z Aten i dawnym championem organizacji WBA, niemal z miejsca zagwarantowałoby Polakowi drugie podejście do pojedynku o mistrzostwo wszechwag.