Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-28

 
KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI O WALKACH BRODNICKA vs PIĄTKOWSKA/SIDORENKO

Krzysztof Drzazgowski pomaga Piotrowi Wilczewskiemu w prowadzeniu Mariusza Wacha od strony przygotowania fizycznego, sam natomiast jest pierwszym szkoleniowcem Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) i stoi w jej narożniku. Właśnie o łączeniu tych funkcji oraz ewentualnej walce Brodnickiej z Piątkowską bądź Sidorenko na gali Polsat Boxing Night porozmawialiśmy z nim na jednym z ostatnich treningów.
PIOTR WILCZEWSKI: WACH IDZIE W DOBRYM KIERUNKU

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) czeka na oficjalne potwierdzenie rywala, choć na dobrą sprawę w grę wchodzą dwa nazwiska. Ciężko pracuje w Warszawie - oczywiście pod okiem Piotra Wilczewskiego, ale również Krzysztofa Drzazgowskiego, który stara się poprawić jego tężyznę fizyczną. O efektach tej współpracy porozmawialiśmy z popularnym "Wilkiem" z Dzierżoniowa, pierwszym trenerem Wacha.FIODOR CZUDINOW Z BUGLIONIM DOPIERO 26 WRZEŚNIA

Niedoszłe spotkanie Fiodora Czudinowa (13-0, 10 KO) z Frankiem Buglionim (17-1-1, 13 KO) zostało przełożone na 26 września. Pojedynek odbędzie się na Wembley Arena w Londynie i będzie dla Rosjanina pierwszą obroną pasa WBA kategorii super średniej w wersji Regular, który niespodziewanie zdobył w Niemczech na początku maja, bijąc na terenie rywala świetnego Felixa Sturma.
PRZEMYSŁAW SALETA: NIEOBECNOŚĆ GMITRUKA JEST MI OBOJĘTNA

Jak już informowaliśmy Was rano, nici z powrotu do korzeni. Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) do starcia z Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO) nie będzie trenował z Andrzejem Gmitrukiem, a znów z Rogerem Bloodworthem. Ta decyzja w ogóle nie poruszyła jednak byłego mistrza Europy wagi ciężkiej, gdyż zdaniem Salety niespełna dwumiesięczna współpraca i tak była zbyt krótka, by mogła jakoś znacząco odmienić jego przeciwnika i losy pojedynku.