Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-27

 


MAYORGA: MAYWEATHER UCIEKA JAK PEDAŁ, MY JESTEŚMY WOJOWNIKAMI

Wielki krzykacz i zarazem wielki wojownik Ricardo Mayorga (31-8-1, 25 KO) nie lubi i nie potrafi trzymać języka za zębami. Tym razem "El Matador" zaatakował najlepszego pięściarza świata Floyda Mayweathera (48-0, 26 KO). - Tacy jak on tylko biegają od jednego końca ringu do drugiego. Gdyby mógł, uciekłby poza liny. Boks to wymiana ciosów! - grzmi dawny mistrz dwóch kategorii.


WIDEO: EWA BRODNICKA I JEJ TRENING NA MIĘŚNIE BRZUCHA

Sporo szumu zrobiło się ostatnio wokół Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) przy okazji konfliktu z Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Być może obie spotkają się w ostatni weekend września podczas gali Polsat Boxing Night. Póki co Brodnicka ostro pracuje na treningach i prezentujemy Wam teraz krótką migawkę z jej zajęć. Trening na mięśnie brzucha - zapraszamy.


DUVA: BARRERA I GONZALEZ POTENCJALNYMI RYWALAMI KOWALIOWA

W sobotnią noc Siergiej Kowaliow (28-0-1, 25 KO) po raz kolejny obronił mistrzowskie pasy WBO/WBA/IBF wagi półciężkiej, demolując solidnego Nadjiba Mohammediego. Podczas tej samej gali w Las Vegas z dobrej strony pokazało się również dwóch Kubańczyków boksujących w tym samym limicie. Zdaniem Kathy Duvy, promotorki rosyjskiego niszczyciela, już wkrótce mogą oni być challengerami do tytułów "Krushera".WIDEO: KRZYSZTOF ZIMNOCH SZYKUJE SIĘ DO POWROTU

Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) w końcu może trenować na poważnie i szykować się do kolejnego startu. Po blisko dwuletniej przerwie ma wrócić między liny wczesną jesienią, być może już na gali Polsat Boxing Night. Prezentujemy Wam skrót jednego z jego treningów, a już wkrótce na łamach BOKSER.ORG więcej materiałów z udziałem naszego niepokonanego "ciężkiego".

NIEPOKONANY RYWAL KAMILA ŁASZCZYKA

Kamil Łaszczyk (20-0, 8 KO) poznał w końcu nazwisko rywala na galę Premier Boxing Champions w Newark, do jakiej dojdzie 14 sierpnia. Naprzeciw wysoko notowanego w wadze piórkowej Polaka stanie Oscauris Frias (16-0, 6 KO). O wszystkim poinformował Mariusz Kołodziej, polonijny promotor naszego reprezentanta.


PIOTR GUDEL O STARCIU Z VIDALEM W MIĘDZYZDROJACH

Piotr Gudel (3-1) występuje rzadko, ale gdy już boksuje, to zostawia po sobie dobre widowisko. Najbliższy start zaplanowano na 22 sierpnia w Międzyzdrojach. Jego rywalem będzie Marc Vidal (4-1-3, 1 KO). Odwiedziliśmy więc pięściarza z Białegostoku i porozmawialiśmy z nim o zbliżającym się pojedynku z Hiszpanem.POGODOWY ŻYWIOŁ vs. WAKACYJNE POJEDYNKI

Ciężkie burzowe chmury zastąpiły wakacyjne grzmoty na ringu w Łysomicach. Wakacyjne spotkanie na artystyczno-kulturalnej imprezie przyprawione walkami pięściarskimi, wisiało na przysłowiowym włosku. Z ponad godzinnym opóźnieniem do boju ruszyli zawodnicy z Angli i Polski. Przedstawiamy fotorelację z krótkim opisem, jak to było.


JOSEPH PARKER CELUJE W WILDERA. W SOBOTĘ KOLEJNA WALKA

W najbliższy weekend na ring powróci Joseph Parker (14-0, 12 KO), jeden z najzdolniejszych pięściarzy młodego pokolenia w wadze ciężkiej, który na gali w Invercargill zaboksuje o wakujący pas OPBF z Bowie'em Tupou (25-3, 17 KO). Trofeum nie jest prestiżowe, ale przybliży 23-letniego Nowozelandczyka do wymarzonego pojedynku o tytuł WBC z Deontayem Wilderem (34-0, 33 KO).KOWALIOW MOŻE SIĘ WYBRAĆ DO KANADY NA WALKĘ ZE STEVENSONEM

Nikt nie ma już wątpliwości, że to Siergiej Kowaliow (28-0-1, 25 KO) jest najlepszym pięściarzem wagi półciężkiej, ale unikający go jak ognia czempion magazynu The Ring i federacji WBC Adonis Stevenson (26-1, 21 KO) i tak pozostaje najciekawszym rywalem dla "Krushera". Ta walka jest możliwa i Rosjanin jest gotowy pojechać na nią na teren rywala - do Kanady.
OBÓZ STEVENSONA: PODZIAŁ 50/50, ALE NA NAJLEPSZYCH WARUNKACH

Kilkadziesiąt godzin wcześniej Kathy Duva, promotorka Siergieja Kowaliowa (28-0-1, 25 KO), poinformowała iż na stole leży gotowa oferta na walkę z Adonisem Stevensonem (26-1, 21 KO). W jej myśl podział między mistrzami miałby nastąpić w stosunku 50/50. Obóz kanadyjskiego "Supermana" zgadza się co prawda na takie warunki, ale stawia również swoje.