Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-28

 

KLICZKO-FURY: WILDER DAJE ANGLIKOWI SPORE SZANSE

Nie jest żadną tajemnicą, że w kolejnej obronie pasów WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) najprawdopodobniej zmierzy się z Tysonem Furym (24-0, 18 KO). Piastujący ostatni z pasów Deontay Wilder (33-0, 32 KO) jest przekonany, że dobrze przygotowany Anglik jest w stanie zagrozić wspaniałemu Ukraińcowi.WAKACYJNE DOŚWIADCZENIA Z BOKSEM

Klub Gladiator Warszawa, nie próżnuje także w wakacje i zaprasza sympatyków pięściarstwa na obóz sportowy do Zakopanego (24-30.08.2015). Wszyscy - którzy chcą się zmierzyć z dyscypliną pod wykwalifikowanym okiem kadry trenerskiej i "boksersko wypocząć" - zapraszamy.HBO GREATEST HITS: MIGUEL COTTO

Rok temu niewielu dawało Miguelowi Cotto (39-4, 32 KO) szanse na pokonanie króla wagi średniej Sergio Martineza, ale portorykański gwiazdor zrobił swoje i został mistrzem świata czterech kategorii. 6 czerwca czeka go kolejne wyzwanie - pojedynek z Danielem Geale'em (31-3, 16 KO), który tylko z niesamowitym Giennadijem Gołowkinem przegrał przed czasem. Czy znacznie mniejszy Cotto ma szansę powtórzyć wyczyn "GGG"? W oczekiwaniu na tę walkę zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez HBO Sports filmiku "Greatest Hits: Miguel Cotto".
ZNÓW KŁOPOTY JERMAINA TAYLORA

Problemy nie omijają Jermaina Taylora (33-4-1, 20 KO). Były dwukrotny mistrz świata wagi średniej, którego niedawno pozbawiono pasa federacji IBF w obawie o jego stan psychiczny, przebywa obecnie w zakładzie zamkniętym, ale nawet podczas rehabilitacji potrafi sprowokować trudne dla siebie sytuacje.


BREAZEALE I ANGULO POZNALI RYWALI

Dominic "Trouble" Breazeale (14-0, 13 KO) - olimpijczyk z Londynu i kolejna amerykańska nadzieja wagi ciężkiej, powróci na ring już 6 czerwca w StubHub Center w Carson, gdzie naprzeciw niego stanie niepokonany Kubańczyk Yasmany Consuegra (17-0, 14 KO).


ASYSTENT ROACHA KRYTYKUJE HUCKA

Justin Fortune jest asystentem sławnego Freddiego Roacha. Pomaga więc również w trenowaniu Denisa Lebiediewa (27-2, 20 KO), który marzy o rewanżu z Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO). Niemiec dla odmiany chciałby spotkać się z Royem Jonesem Jr (61-8, 44 KO), ale najpierw musi po drodze stoczyć obowiązkową obronę z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO), oficjalnym pretendentem z ramienia federacji WBO.