ŚWIERZBIŃSKI vs SKRZYPCZYŃSKI WE WRZEŚNIU O TYTUŁ MISTRZA POLSKI?

Robert Świerzbiński (14-4, 3 KO) ma już jasno sprecyzowane plany. Najpierw 14 czerwca podczas gali w Pomigaczach zmierzy się z Iwanem Muraszkinem (1-0, 1 KO) na dystansie czterech rund, a we wrześniu zaboksuje o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi średniej. W to wszystko wmieszał się teraz Sebastian Skrzypczyński (11-10-2, 5 KO).

Pozostający wolnym zawodnikiem Skrzypczyński wciąż pozostaje w obwodzie jako rezerwowy na galę Polsat Boxing Night. Teoretycznie wciąż ma szansę i nadzieję na starcie z Kamilem Szeremetą (10-0, 1 KO), jeśli temu nie uda się zakontraktować walki z Damianem Jonakiem (39-0-1, 21 KO). Bardziej prawdopodobny jest jednak pojedynek z Robertem.

Tak więc przed Sebastianem są dwie opcje - Szeremeta bądź Świerzbiński, obie przypadają na podobny termin we wrześniu, co nie będzie kolidowało z przygotowaniami.

- Wiadomo, że większy prestiż ma gala PBN. Bardzo chętnie spotkałbym się z Szeremetą, lecz równie chętnie powalczę ze Świerzbińskim. Zdobyłem wcześniej tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze junior średniej, ale ostatnio wzmocniłem się fizycznie i podobny pas w dywizji średniej dałby mi również sporo satysfakcji - nie ukrywa Skrzypczyński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bigdave
Data: 28-05-2015 19:14:41 
jeden bum z wata zamiast piesci, drugi bum ktory ma prawie tyle samo porazek co zwyciestw o jakis tytul "Mistrza Polski?" chyba w jedzeniu bigosu na czas.

szkoda ze tytul "Mistrza Polski" w czym kolwiek znaczy tak bardzo malo w dzisiejszych czasach i ze byle kto moze go dzierzyc. paranoja.
 Autor komentarza: SYLWASswaj
Data: 29-05-2015 01:12:54 
Bumy to często na tym portalu piszą nie wiedząc czym jest boks zawodowy i ile często pracujących chłopaków na dwie lub trzy zmiany kosztuje w miarę dobre przygotowanie do jakiejkolwiek walki , jest wielu przereklamowanych zawodników w dobrych stajniach , tak samo jak z piłkarzami , a bumy to mogą sobie tu pisać pierdoły,Sebastian i Robert pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.