Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-13

 WAŻENIE: WACH vs OLOUKUN

Dokładnie 113 kilogramów wniósł dziś podczas ceremonii ważenia Mariusz Wach (29-1, 16 KO). Jego rywal - Gbenga Oloukun (19-10, 12 KO), okazał się nieznacznie lżejszy, wnosząc 110,9 kg. Zobaczcie jak obaj prezentowali się podczas ważenia.WACH CIĘŻSZY OD OLOUKUNA NA WAŻENIU

Na oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą w Lubinie organizowaną przez grupy Global Boxing i Tymex Boxing Promotion, Mariusz Wach (21-1, 16 KO) okazał się cięższy od swojego rywala, Gbengi Oloukuna (19-10, 12 KO). Popularny "Waszka" wniósł na wagę 113 kg, podczas gdy jego przeciwnik zanotował 110,9 kg.


LEBIEDIEW PRZERWAŁ TRENINGI

W związku z wciąż niepewną sytuacją odnośnie najbliższej walki mistrz WBA w kategorii junior ciężkiej Denis Lebiediew (26-2, 20 KO) postanowił przerwać treningi. Rosjanin czeka na informację, z kim i kiedy przyjdzie mu boksować.

WILLIE MONROE RYWALEM GOŁOWKINA

Willie Monroe Jr (19-1, 6 KO) będzie kolejnym rywalem aktualnie najlepszego pięściarza wagi średniej na świecie Giennadija Gołowkina (32-0, 29 KO). Pojedynek odbędzie się 16 maja podczas gali w Los Angeles - poinformował obóz niepokonanego "GGG".

MARIUSZ KOŁODZIEJ O WACHU, SZYMAŃSKIM I ŁASZCZYKU

Mariusz Kołodziej ma bardzo ambitne plany wobec swoich trzech gwiazd - Mariusza Wacha (29-1, 16 KO), Kamila Łaszczyka (19-0, 7 KO) oraz Patryka Szymańskiego (12-0, 7 KO). W najbliższych miesiącach - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wszyscy dostaną dużą szansę. O tym wszystkim w rozmowie z BOKSER.ORG tuż po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą Wach vs Oloukun.


MICHAŁ LEŚNIAK NA KILKA CHWIL PRZED WAŻENIEM

Jutro wieczorem podczas gali w Lubinie na zawodowych ringach zadebiutuje Michał Leśniak, który związał się niedawno kontraktem z grupą Tymex Boxing Promotion. Polski pięściarz skrzyżuje rękawice z Lukasem Leskoviciem (1-3). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Michałem, przeprowadzonej chwilę przed oficjalną ceremonią ważenia.

PASCAL I KOWALIOW ZWAŻENI. BEZ FACE TO FACE

Jean Pascal (29-2-1, 17 KO) okazał się nieznacznie cięższy od Siergieja Kowaliowa (26-0-1, 23 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed sobotnią galą w Montrealu, na której obaj pięściarze skrzyżują rękawice o należące do Rosjanina tytuły mistrza świata federacji IBF, WBA i WBO kategorii półciężkiej. Broniący pasów czempion wniósł na wagę 78,9 kg, a pretendent nieco więcej, bo 79,3 kg.