LEBIEDIEW PRZERWAŁ TRENINGI

W związku z wciąż niepewną sytuacją odnośnie najbliższej walki mistrz WBA w kategorii junior ciężkiej Denis Lebiediew (26-2, 20 KO) postanowił przerwać treningi. Rosjanin czeka na informację, z kim i kiedy przyjdzie mu boksować.

Lebiediew początkowo miał walczyć w kwietniu z Łukaszem Janikiem, ale po proteście Francuzów wszystko wskazuje na to, że jego rywalem będzie pierwszy w rankingu WBA Youri Kalenga (21-1, 14 KO).

- Czekamy na sygnał od Andrieja Riabińskiego i jego grupy promotorskiej. Jesteśmy gotowi na Kalengę w każdej chwili, ale wolałem, aby Denis przerwał przygotowania do czasu, kiedy wszystko zostanie ustalone - powiedział menedżer czempiona Wadim Korniłow.

Dodał, że ma nadzieję, iż pojedynek zostanie zakontraktowany do końca tego tygodnia. Jeżeli tak się nie stanie, 17 marca odbędzie się przetarg, który wyłoni organizatora starcia z Kalengą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-03-2015 15:59:23 
Cyrki, kombinacje...
 Autor komentarza: rtg981
Data: 13-03-2015 16:29:17 
Co ma się chłopak szarpać, treningi kosztują a w jego przypadku to już w ogóle ciężka kasa musi leciec. Na horyzoncie nie ma znowuż jakiś mego groźnych przeciwników wymagających przygotowania na 120%.
 Autor komentarza: roycer
Data: 13-03-2015 17:06:06 
Czeka na sygnał od Putina :D:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.