MARIUSZ KOŁODZIEJ: PRAWDOPODOBNIE OSTATNIA WALKA WACHA W POLSCE

- To prawdopodobnie ostatnia walka Mariusza w Polsce - nie ukrywa Mariusz Kołodziej, promotor Mariusza Wacha (29-1, 16 KO), który jutro w Lubinie skrzyżuje rękawice z Gbengą Oloukunem (19-10, 12 KO). Dziś polski olbrzym wniósł na skalę dokładnie 113 kilogramów.

- Jeśli Wach wygra, już w czerwcu mamy dla niego poważniejszą walkę, a już na jesień spotkanie z kimś naprawdę mocnym. Tacy ludzie jak Wilder czy Fury są absolutnie w jego zasięgu - przekonuje szef stajni Global Boxing.

Przypomnijmy, że Wach ma już za sobą jedno podejście do tytułu mistrza świata wszechwag. Ponad dwa lata temu przegrał jednak wysoko na punkty z Władimirem Kliczką.

Jeszcze dziś obszerny wywiad z Mariuszem Kołodziejem na łamach BOKSER.ORG!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Imperator
Data: 13-03-2015 18:23:07 
Jeszcze 2 lata temu wielu było przekonanych o wygranej Wacha nad ewentualnym starciem z Furym czy Wilderem. Obecnie jednak rzeczywistość się zmieniła a Wach stanął w miejscu. teraz to Viking dostałby od Furego lekcję boksu a od Wildera pewnie nawet KO bo jankes nie kalkuluje jak Wołodia tylko bije cegłami. Nawet tak twarda sęczka Wacha mogłaby się skruszyć.
 Autor komentarza: roycer
Data: 13-03-2015 19:04:05 
Wach poprawi szybkość i może startować bo ma warunki i twardą szczękę. Moim skromnym zdaniem ma o wiele większe szansę aniżeli Szpila i Wawrzyk, który rzucił mu wyzwanie. Wawrzyka zniszczy a i Szpila nie może czuć się pewien.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-03-2015 19:20:57 
Wach-Wilder, faworytem zdecydowanie szybszy, sprawniejszy Wilder. Wach-Fury, sprobowac mozna, ale problem obydwu walk jest taki, ze obie sa raczej nierealne w 2015, a czy w 2016 to juz zalezy kto komu zrobi krzywde w tercecie Wladimir-Fury-Wilder
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-03-2015 19:34:08 
Cyt. " - Jeśli Wach wygra, już w czerwcu mamy dla niego poważniejszą walkę, a już na jesień spotkanie z kimś naprawdę mocnym. Tacy ludzie jak Wilder czy Fury są absolutnie w jego zasięgu - przekonuje szef stajni Global Boxing."


Czas najwyższy. Czy Fury, Wilder są w zasięgu Mariusza?
Fury poza zasięgiem, w mojej opinii. Wilder... na razie chyba też.
Deontay raczej pracuje ciężko, Mariusz raczej nie za bardzo.

Co znaczy rywal w zasięgu? Powalczyć to Wach może i z jednym i z drugim. Z Furym, wg mnie, przegra z kretesem, z Wilderem musiałby wygrać wyraźnie, a na to się nie zanosi z jego "szybkością".
Zobaczymy
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 13-03-2015 20:01:18 
W odtatnich latach Shannon Briggs i Mariusz Wach zostali niemilosiernie zbici przez K2,ale obaj wytrwali 12 rund
Czy to swiadczy ,o tym ze sa dobrymi bokserami?Po mojemu raczej wprost przeciwnie.Briggs byl kieys dobry,a Mariusz nigdy i juz nigdy nie bedzie.Dzisiaj sportowo sa na podobnym poziomie,Waszka ciut wyzej,ale to i tak jest dobiero dalekie zaplecze hevy
Mariusz dostanie dobra walke,ale tylko z zawodnikiem,ktory bedzie sie chcial sprawdzic na calym dystansie z duzym hevy.Wtedy moze Kolodziej odzyska czesc kasy jaka wlozyl w Waszke
Potem zostanie on zawodowym jurneymanem,ktorym sportowo byl juz od dawna
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-03-2015 20:32:09 
up
trudno się nie zgodzić
 Autor komentarza: samurai
Data: 13-03-2015 20:41:04 
Mariusz jest powiedzmy przecietny. Najwiekszym jego mankamentem jest brak dynamiki w zadawaniu ciosow. Jego ciosy sa sygnalizowane tak bardzo ze mozna by to porownac do swiatel na skrzyzowaniu,przd czerwonym czy zielonym zawsze jest zolte. Powalczyc moze z kazdym tylko z jakim skutkiem?
Jesli chodzi o Wildera to widze ze wszyscy po jednej walce z czlapiacym Steverne B. nagle zmienili na jego temat zdanie mysla ze to jest jakis wirtuoz boksu! To jest mistrz z przypadku tak jak byl Steverne.
Wach moim zdaniem mimo swych minusow moglby z nim smialo powalczyc. Popracowac tylko nad dynamika zadawania ciosow i smialo moze wchodzic do ringu nie koniecznie po praegrana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.