Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-14

 
MURRAY: MAM ODPOWIEDNI STYL BY POKONAĆ GOŁOWKINA

Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) od blisko czterech lat - czyli konfrontacji z Kassimem Oumą, nie zaznał ze strony rywala realnego, poważniejszego zagrożenia. Wielu kibiców liczy na to, że w najbliższą sobotę w końcu pogoni go trochę Martin Murray (29-1-1, 12 KO). Anglik zaś podsyca te nadzieje swoimi coraz odważniejszymi deklaracjami.
DeGALE CELUJE W ANDRE WARDA

James DeGale (20-1, 14 KO) przystąpi niebawem do pierwszej w karierze walki o mistrzostwo świata. 29-latek nie zakłada innego scenariusza niż zwycięstwo i już myśli o starciu z liderem kategorii super średniej.


TOMASZ JABŁOŃSKI: IGRZYSKA CORAZ BLIŻEJ

Tomasz Jabłoński zrobił kolejny krok w kierunku zakwalifikowania się do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, pokonując wczoraj na punkty (48:46, 49:45, 49:45) młodego i perspektywicznego Salvatore Cavallaro. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z kapitanem naszej Husarii tuż po zejściu z ringu.


IGOR JAKUBOWSKI: PRZYDA SIĘ TE PIĘĆ RUND

Trzecia walka i trzecie zwycięstwo - tak wygląda bilans Igora Jakubowskiego, który po zeszłorocznym tytule mistrza Unii Europejskiej w tym sezonie rozgrywek WSB walczy o nominację olimpijską do Rio 2016. Wczoraj na swoim ringu w Koninie miejscowy pupil pokonał na punkty (3x 50:43) ambitnego Endri Spahiu. Tym razem obyło się bez nokautu, ale w ostatnich sekundach rywal był liczony po prawym sierpowym. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Igorem dosłownie kilka minut po zakończeniu pojedynku.WACH-OLOUKUN: BILETY OD 40zł

Kto wie czy przed Wami nie jedna z ostatnich okazji by zobaczyć Mariusza Wacha (29-1, 16 KO) na żywo na polskim ringu! Wszystko dlatego, że być może już wkrótce dawny challenger do tytułu wszechwag powróci na amerykański rynek. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na galę w Lubinie 14 marca, podczas której nasz "Wiking" zmierzy się z Gbengą Oloukunem (19-10, 12 KO).


WSB: ZBIGNIEW RAUBO O SPOTKANIU Z WŁOCHAMI W KONINIE

We wczorajszym mecz elitarnej ligi WSB pięściarze Rafako Hussars Poland przegrali nieznacznie w Koninie 2:3 z ekipą Italia Thunder, ale dwa zwycięstwa zanotowali Tomasz Jabłoński i Igor Jakubowski, czyli nasze dwie nadzieje olimpijskie. O podsumowanie tego spotkania poprosiliśmy trenera Husarii i naszej reprezentacji, Zbigniewa Raubo.MIELEWCZYK WYSTĄPI 21 MARCA W BRODNICY

Filar grupy Thunder Promotions Damian Mielewczyk (7-0, 7 KO) na zawodowstwie jest dopiero od kilku miesięcy, ale idzie jak burza pokonując swoich rywali przed czasem. Dziś dowiedzieliśmy się, że "Miela" wystąpi 21 marca podczas gali AG Promotion, DW Boxing Group i RatSort w Brodnicy, tym samym zadebiutuje na antenie Polsatu Sport. Prawdopodobnie jego rywalem będzie Ion Barsan (2-3, 1 KO) z Rumunii.