Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-02

 

ADAM JABŁOŃSKI O CIEŚLAKU I DEBIUCIE KOSELI

Adam Jabłoński - trener Broni Radom, podsumował w rozmowie z nami Międzynarodowy Turniej o Złotą Rękawicę Wisły, a także odniósł się do swoich dwóch podopiecznych - debiutującego wkrótce w gronie zawodowców Krzysztofa Koseli oraz tego bardziej znanego, Michała Cieślaka (7-0, 3 KO).WELLIVER DLA USTINOWA

Jak wiadomo po związaniu się kontraktem promotorskim z Władimirem Hriunowem po rocznej przerwie do gry 11 grudnia w Moskwie powróci Aleksander Ustinow (29-1, 21 KO). Teraz poznał nazwisko rywala.


WIDEO: ŁUKASZ ZYGMUNT SZYKUJE SIĘ NA JEŻEWSKIEGO

Już za dziesięć dni Łukasz Zygmunt (1-1) stoczy w Radomiu podczas gali "Windoor Boxing Night" zakontraktowany na sześć rund pojedynek z Nikodemem Jeżewskim (8-0-1, 5 KO). Mistrz Polski w boksie olimpijskim sprzed czterech lat w wadze super ciężkiej przebywa aktualnie w Dzierżoniowie, gdzie między innymi sparuje z Mariuszem Wachem. W ramach rozgrzewki przed potyczką z Jeżewskim zapraszamy Was do krótkiego filmu z przygotowań Zygmunta do tej walki.


FIGHT CLUB: WIELKIE EMOCJE BOKSERSKIE

Nowo powstały klub bokserskim Fight Club Łódź przy ul.Drewnowskiej 77, dzięki Prezesowi Łukaszowi Chmalowi i trenerowi Bogdanowi Szubie mocnym uderzeniem wszedł w działalność ćwiczących charakter i wolę walki. W miniony weekend odbył się I Międzywojewódzki Turniej Bokserski o Złote Rękawice.


KOWALIOW PODPORZĄDKUJE SIĘ NAKAZOM IBF

Federacja IBF narzuca Siergiejowi Kowaliowowi (26-0-1, 23 KO) spotkanie z oficjalnym pretendentem, Nadjibem Mohammedim (36-3, 22 KO). Rosyjski niszczyciel chciałby jednak w marcu spotkać się w dużo atrakcyjniejszej finansowo walce z Jeanem Pascalem (29-2-1, 17 KO), lecz na pewno podporządkuje się ostatecznym nakazom organizacji.
NELSON: FURY ZABOKSOWAŁ JAK KLICZKO

Były mistrz wagi junior ciężkiej, a obecnie ekspert telewizji Sky Sports Johnny Nelson jest pod dużym wrażeniem postawy Tysona Fury'ego (23-0, 17 KO) w walce rewanżowej z Dereckiem Chisorą (20-5, 13 KO). - To był występ w stylu Kliczki - stwierdził 47-latek.
LICZBA DNIA: 114,8 KG MARIUSZA WACHA

Do poprzedniego występu w Dzierżoniowie, będącego jednocześnie powrotem po dwuletniej przerwie, Mariusz Wach (28-1, 15 KO) wniósł do ringu ponad 117 kilogramów, przy czym i tak nie odzwierciedlało to jego realnej formy, bowiem po prostu w ostatnim okresie na siłę zbijał zbędny nadbagaż. Teraz jednak przed startem w Radomiu nasz "Wiking" jest już znacznie lepiej przygotowany.


RUSIEWICZ POSZUKA REWANŻU

Najbliższy weekend wzbogacił się o kolejną ważną walkę dla polskiego kibica. W sobotę w Niemczech nie tylko "Głaz", ale również Łukasz Rusiewicz (17-18, 8 KO) przystąpi do potyczki o pas, choć zdecydowanie mniej prestiżowy.BOMBARDIER SPRAWDZI NIEMCÓW

Bombardier Gdynia i PSV Wismar, rozgrzeją na początku grudnia pomorską publiczność podczas sobotniego meczu w Gdyńskim Osrodku Sportu i Rekreacji podczas III Memoriału - brązowego medalisty Igrzysk w Rzymie - Brunona Bendiga. Informacje z tegorocznej i poprzednich edycji w rozwinięciu.CZAKIJEW WRÓCI NA WIOSNĘ

Po piątkowym zwycięstwie na gali w Moskwie Rachim Czakijew (21-1, 16 KO) zamierza zrobić sobie przerwę, a na ring wrócić dopiero na wiosnę. Rosjanin nie ukrywa, że ostatnie pięć tygodni, na przestrzeni których stoczył dwie walki, kosztowały go wiele energii.