POMÓŻMY KAJETANOWI: MEMORIAŁ TACIAKA i ŁUSZCZEWSKIEGO

6 grudnia 2014 mamy okazję zaprosić kibiców ceniących sobie prawdziwe emocje na  pojedynki pięściarskie w wykonaniu amatorów. Gwarancją ciekawych walk jest ich postawa i serca pełne chęci zwycięstwa podczas tegorocznej edycji Memoriału Antoniego Taciaka i Floriana Łuszczewskiego o puchar Burmistrza Śremu; tym bardziej że realizowana w szczytnym celu, zbierania środków na pomoc dla Kajetana Lipowicza "Małego Motylka" 1,5 letniego chłopca który zmaga się z bardzo bolesną i nieuleczalną chorobą skóry - Epidermolysis Bullosa czyli pęcherzowe oddzielenie się naskórka.
Planowanych jest 9 pojedynków bokserskich i 3 walki pokazowe w kickboxingu mające na celu popularyzację tej dyscypliny na ziemi Śremskiej. W walkach zobaczymy reprezentantów kilku klubów: 'Warta' Śrem, Prosna Kalisz, Copacabana Konin oraz Sporty Walki Gostyń, od młodzików do młodzieżowca. Bilety można nabyć w siłowni Atletic na ul.Roweckiego 31, w sklepie sportowym STREFA SPORTU oraz w sklepie BRONX - Ilość miejsc ograniczona!
Cena biletu tegorocznej Gali to 25 zł, a 10 zł z każdego sprzedanego biletu przekazane zostanie na cel charytatywny, poza tą symboliczną 'dyszką' organizator chce zachęcić do wsparcia małego Kajtka!
Wszystkie informacje na stronie www.boks.naszsrem.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.