Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-08

 
MMP 2014: STANIOCH vs SMUKLERZ

Prezentujemy Wam dzisiejszą walkę wagi półciężkiej z rozgrywanych w Sokółce Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Boksujący z niebieskiego narożnika Łukasz Stanioch (BKS Skorpion Szczecin) zastopował w drugim starciu Dawida Smuklerza.


SROMOTNA PORAŻKA ANGLIKÓW z BUDOWLANYMI w PŁOŃSKU

Zespół z Manchesteru, napotkał mocny opór po stronie Budowlanych, których wzmocniło kilku zawodników na codzień reprezentujących inne kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Bokserskim Warszawy i Mazowsza. Kibice tylko na tym skorzystali, a na przysłowiowy deser wyrównanym pojedynkiem przypieczętował wygraną (20:2) Jarosław Garlej, ale Dany Wright, lider drużyny gości obronił honor ładna walką. Było co oglądać w Płońsku i zobaczmy jeszcze raz te walki.


BOHATERSKI TROY ROSS GOTOWY DO POWROTU

Troy Ross (25-3, 16 KO) dwukrotnie przystępował w Niemczech do walki o mistrzostwo świata i dwukrotnie przegrywał w kontrowersyjnych okolicznościach. Kanadyjczyk zatęsknił za boksem, choć jako zawodnik wróci tylko w razie oferty potyczki z poważnym przeciwnikiem. Rozważa taką opcję, ale również inne.


MMP 2014: JAKUBOWSKI vs BIELSKI

Tegoroczny mistrz Unii Europejskiej w wadze ciężkiej  Igor Jakubowski (Zagłębie Konin), nie miał problemów w pierwszym występie podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Sokółce i przed czasem odprawił Oskara Bielskiego. Zobaczcie jak lider naszej reprezentacji wyglądał dziś między linami.

JERMAIN TAYLOR: MOI NAJLEPSI RYWALE

Jermain Taylor (32-4-1, 20 KO) spróbuje nadchodzącej nocy odzyskać mistrzostwo świata wagi średniej, krzyżując w Biloxi rękawice z czempionem IBF Samem Solimanem (44-11, 18 KO). Zadanie przed Amerykaninem trudne, ale były już trudniejsze. O nich właśnie 36-latek opowiedział w cyklu magazynu The Ring - "Moi najlepsi rywale".ADONIS STEVENSON Z BLISKA OBEJRZY 'PRZYSZŁEGO RYWALA'

Krytykowany za unikanie konfrontacji z pozostałymi mistrzami wagi półciężkiej Adonis Stevenson (24-1, 20 KO) zapowiedział, że z bliska obejrzy unifikacyjną konfrontację pomiędzy Bernardem Hopkinsem (55-6-2, 32 KO) a Siergiejem Kowaliowem (25-0-1, 23 KO), do jakiej dojdzie 8 listopada w Boardwalk Hall w Atlantic City. A potem stanie naprzeciw lepszego z tej dwójki.


CLOTTEY: STRACIŁEM SZACUNEK DO CANELO

Joshua Clottey (38-4, 22 KO) jest bardzo zawiedziony tym, że nie dojdzie do planowanej na grudzień potyczki z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO). Pojedynek wydawał się już sfinalizowany, kiedy Meksykanin postanowił się wycofać z powodu kontuzji. Część kibiców sugeruje, że "Canelo" zrezygnował, bo nie chce ryzykować przed mega pojedynkiem z Miguelem Cotto (39-4, 32 KO).


PONAD 28 MILIONÓW WIDZÓW WALKI GONZALEZ vs ARCE

Wyniki oglądalności sobotniego pojedynku pomiędzy Jhonnym Gonzalezem (57-8, 48 KO) a Jorge Arce (64-8-2, 49 KO) to kolejny dowód na to, że Meksykanie jak mało kto żyją boksem. Walkę, którą na żywo w Los Mochis widziało dziesięć tysięcy kibiców, w meksykańskiej telewizji oglądało przeszło 28 milionów widzów.DeGALE POZNAŁ RYWALA

Jeszcze wczoraj Sakio Bika dementował pojawiające się informacje o jego walce z Jamesem DeGale'em (19-1, 13 KO). I nie blefował, bo 22 listopada podczas gali w Liverpoolu naprzeciw mistrza olimpijskiego z Pekinu stanie Marco Antonio Periban (20-2-1, 13 KO).


MMP 2014: KIWIOR vs BOSAK

Damian Kiwior (PTB Tiger Tarnów) pewnie pokonał dziś Dawida Bosaka w pierwszej swojej walce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Sokółce. Zapraszamy do obejrzenia potyczki jednego z faworytów zmagań w kategorii do 69 kilogramów.
MMP 2014: MICHELUS vs CIECHANOWICZ

No to zaczynamy! W pierwszej walce XXII Młodzieżowych Mistrzostw Polski faworyt wagi lekkiej - Dawid Michelus (UKS Kontra Elbląg), zastopował w trzeciej rundzie Karola Ciechanowicza. Zobaczcie jak reprezentant naszego kraju prezentował się dziś na ringu w Sokółce.
MMP 2014: TRYC vs CZYŻYK

Ćwierćfinalista mistrzostw Europy oraz aktualny mistrz Polski seniorów - Mateusz Tryc, jest oczywiście także faworytem rozpoczętych dzisiaj Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wadze półciężkiej. Na początek Tryc odprawił przed czasem Pawła Czyżyka, a my zapraszamy Was do obejrzenia tej potyczki.


MICHELUS NA PODIUM Z... NARZECZONĄ

Od zwycięstwa przez TKO w trzeciej rundzie z Karolem Ciechanowiczem (BKS Olimp Szczecin) rozpoczął Dawid Michelus udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Sokółce. - Moim celem jest złoty medal - mówi bokser Rafako Hussars Poland, który do turnieju przygotowywał się w UKS Kontra Elbląg.