Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-20

 KOWALIOW - HOPKINS: ROACH STAWIA NA ROSJANINA

Słynny trener Freddie Roach bardzo ceni sobie przyjaźń Bernarda Hopkinsa (55-6-2, 32 KO), ale obawia się, że blisko 50-letni zunifikowany mistrz świata wagi półciężkiej rzuca się z motyką na słońce, stając do walki z królem nokautu Siergiejem Kowaliowem (25-0-1, 23 KO), który demoluje wszystkich rywali na swojej drodze.FOTORELACJA: CIEŚLAK vs ABDOUL

Jak można było się spodziewać, wczoraj podczas gali w Radomiu Michał Cieślak (7-0, 3 KO) pokonał Ismaila Abdoula (54-31-2, 20 KO), ale większej krzywdy jednemu z najtwardszych journeymanów na świecie zrobić nie dał rady. My zaś wracamy do tego pojedynku za sprawą naszej fotorelacji, do obejrzenia której zapraszamy Was serdecznie.


TRWA DOBRA PASSA DAWEJKI

Mający polskie korzenie młodzieżowy mistrz świata amatorów z Meksyku Joey Dawejko (12-3-2, 5 KO) podtrzymuje dobrą passę na zawodowych ringach. Ubiegłej nocy 24-letni prospekt wygrał czwarty pojedynek z rzędu (drugi przed czasem).


PEWNY MCHUNU

Kilka dni temu Thabiso Mchunu (17-1, 11 KO) wyraził chęć spotkania z naszym Krzyśkiem Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO). Przed momentem zrobił w tym kierunku kolejny mały kroczek, odprawiając na ringu w Mashantucket twardego i groźnego Garretta Wilsona (13-8-1, 7 KO).

CZAKIJEW CHCE REWANŻU Z WŁODARCZYKIEM

Rachim Czakijew (19-1, 14 KO), który w ubiegłym roku przegrał z Krzysztofem Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO) walkę o pas WBC w wadze junior ciężkiej, ma nadzieję, że dostanie od polskiego mistrza rewanż. Rosjanin chciałby się zmierzyć z "Diablo" w pierwszej połowie przyszłego roku.MACIEJ SULĘCKI O NIEDOSZŁEJ WALCE W RADOMIU I SPOTKANIU Z PROKSĄ

Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) miał wczoraj wystąpić w Radomiu, lecz w ostatniej chwili wycofał się z tej potyczki, by bez zakłóceń móc potem się przygotować do listopadowego starcia z Grzegorzem Proksą. O kontuzji, powodach swojej decyzji oraz występie na gali Polsat Boxing Night podopieczny Andrzeja Gmitruka opowiedział nam jeszcze podczas ceremonii ważenia. Zapraszamy do wywiadu.