Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-25

 
VIDEO: BRIGGS NOKAUTUJE PHELPSA

Shannon Briggs (56-6-1, 49 KO) stoczył sobotniej nocy kolejną zawodową walkę. 42-latek po zdobyciu w czerwcu pasa NABA wagi ciężkiej, dwa dni temu podczas gali w Stanach Zjednoczonych obronił tytuł, zwyciężając Cory'ego Phelpsa (16-7-1, 8 KO, dokładając do tego również tymczaczasowy pas WBC Latino. Przez to jest wielce prawdopodobnym, że "The Canon" zaliczy spory awans w rankingach obu federacji.


POGROMCA SOŁDRY I MISZKINA ZAWALCZY O PAS WBO INTER-CONTI

Vincent Feigenbutz (14-1, 13 KO) jest chyba jednym z najlepiej rozwijających się pięściarzy boksujących aktualnie na Starym Kontynencie. 30 sierpnia podczas gali w Halle Niemiec stoczy swoją najważniejszą walkę w dotychczasowej karierze, krzyżując rękawice ze Slavisą Simeunovicem (14-8, 12 KO). Stawką potyczki będzie tytuł WBO Inter-Continental wagi super średniej.PACQUIAO PO SPOTKANIU Z ALGIERIM, ZAPOWIADA NOKAUT

Manny Pacquiao (56-5-2, 38 KO) i Chris Algieri (20-0, 8 KO), którzy zmierzą się 22 listopada w Makau, mają już za sobą pierwsze spotkanie. Podczas konferencji prasowej w Chinach obaj zapowiadali zwycięstwo, a "Pac-Man" oznajmił nawet, że pokusi się o nokaut. - Dawno już nie wygrałem w ten sposób - powiedział.HUCK: KLICZKO ZABIJA BOKS

Marco Huck, kolega Kubrata Pulewa (20-0, 11 KO) ze stajni Sauerland Event, będzie mocno kibicować Bułgarowi w starciu z Władimirem Kliczką (62-3, 52 KO). Niemiec twierdzi, że zmiana na szczycie wagi ciężkiej wyszłaby wszystkim na dobre.
THURMAN: ALGIERI NIE JEST BEZ SZANS W WALCE Z PACQUIAO

Postrach wagi półśredniej Keith Thurman (23-0, 21 KO) nie skazuje Chrisa Algieriego (20-0, 8 KO) na pewną porażkę w starciu ze znakomitym Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO). - Manny jest faworytem, ale ten dzieciak umie walczyć. Niespodzianki się zdarzają. Raz już mu się udało, może uda się znowu? - zastanawia się "One Time".


RYWAL PACQUIAO: CHCĘ POKONAĆ LEGENDĘ!

Eksperci twierdzą, że Chris Algieri (20-0, 8 KO) nie ma żadnych szans na pokonanie Manny'ego Pacquiao (56-5-2, 38 KO), ale wszyscy wiemy, że znawcy też potrafią się mylić. Niepokonany Amerykanin zapewnia, że wyjdzie do ringu niesamowicie zmotywowany. - Walka z przyszłym członkiem Galerii Sław Boksu to zaszczyt. Myślę tylko o pokonaniu legendy - mówi 30-letni pretendent.