BANKS: KLICZKO W FORMIE NA 15 RUND

Trener Władimira Kliczki (62-3, 52 KO) Jonathon Banks jest pod wrażeniem formy swojego podopiecznego, który przygotowuje się w Austrii do wrześniowej walki z Kubratem Pulewem (20-0, 11 KO).

Podczas obozu w Going Ukrainiec sparuje m.in. z Kevinem Johnsonem i Anthonym Joshuą. Banks zapewnia, że podczas wszystkich sesji mistrz wypada znakomicie, a szczególnie imponująca jest jego kondycja.

Zobacz też: KLICZKO ZA DŁUGO NA SZCZYCIE

- To prawdziwy pracuś, rzadko się spotyka kogoś, kto trenuje z taką intensywnością, szczególnie w najwyższej wadze. Sądzę, że jest dzisiaj jedynym ciężkim na świecie, który mógłby w pełnym tempie przeboksować 15 albo nawet 16 rund – ocenił Amerykanin.

W Hamburgu, gdzie zmierzy się z Pulewem, wystarczy jednak, aby był gotowy na dwanaście. Walka odbędzie się już 6 września. Jej stawką będą pasy IBF, WBO, WBA Super oraz IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 25-08-2014 11:28:05 
Ma siłe nawet na 25 rund,bo tak jak to miało miejsce z Powietkinem potrafi wylegiwać się przez większość walki na plecach przeciwnika,ale mistrzowi wszystko wolno....
 Autor komentarza: maniekz
Data: 25-08-2014 11:31:33 
Skoro ma formę na 15 rund to niech podkręca tempo, a nie usypia w ringu. Powietkina mniejszego o głowę się bał.
 Autor komentarza: Miro
Data: 25-08-2014 11:56:21 
Banks zachwycony , bo widzi ,ile mu brakuje do umiejętności Władymira. A swoją drogą walcząc na stojąco i na 1 biegu , jak to najczęściej widzimy w walkach Władymira to nie dziwię się, że Banks wyciąga takie wnioski. W zasadzie to Władek trzymając się swojego stylu prawie w ogóle się nie męczy w ringu. Schodzi z niego po walkach i praktycznie mógłby ponownie wejść zaraz i walczyć z następnym oponentem. No, ale to nie wina Władymira, że nikt nie potrafi postawić mu wysoko poprzeczki i Go zmęczyć w ringu. Być może dotychczasowy dobór przeciwników na to pozwala. A inaczej byłoby ,gdyby wreszcie zawalczył z tymi z czołówki i nie tylko z którymi jeszcze nie walczył a więc z Tysonem Fury, Stivernem, Wilderem, Jenningsem . Również z dorównującym choćby gabarytami Heleniusem. Jak jednak Władymir pryśnie na emeryturę to nigdy się o tym nie przekonamy.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 25-08-2014 12:13:08 
Pulev da dobra walkę, jestem tego pewny. Ma 194cm wzrostu i siłę. To nie bedzie aż taka łatwa potyczka dla Włada jak się niektórym wydaje. Liczę jednak na ko na Bułgarze w końcowych rundach.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-08-2014 12:42:15 
Blcak też myśle że Pulew może dać dobrą walkę to kawał chłopa nawet 195 z 113 kg wagi ale to nie ten kaliber co Włądimir Siła ciosu nie ma co się równać jak również techniki i szybkości i taimingu
fakt wzgledem siły fizycznej nie będzie jakoś bardzo ustępował ustepował Władowi.
ale Pewna wygrana na punkty lub tko w końcwoych rundach dla Włada ale nie przewiduje spacerku jakiejś deklasacji.
 Autor komentarza: Miro
Data: 25-08-2014 12:51:20 
BlacK1111
Niestety , ale Pulev w żadnej z dotychczas stoczonych walk nie pokazał poziomu, który mógłby sprawić kłopot Władymirowi a o zagrożeniu to w ogóle nie ma mowy. Nawet w walce ze starym Thompsonem mnie nie przekonał do tego, że w walce z Kliczko może coś ugrać. Jednostajny, monotonny, przewidywalny. Taki ,który będzie się bawił w szermierkę na pięści, demonstrował boks techniczny to woda na młyn dla Władymira. Jedyna szansa przetrwania dla Bułgara całego dystansu to twarda szczęka, ale czy ma aż taką jak Wach ? Raczej nie.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 25-08-2014 13:06:07 
Moze troché teorıa spıskowa, ale zauwazylışcıe , ze Kliczko po sparrigach z Joshua zaczal gadaç o koncu kariery, chocıaz wczeşnıej möwıl, ze bedzıe boksowal ıle wlezıe?
A jak wstawıal zdjécıa ze sparıngow to zawsze podpıs ze cıezka robota , chocıaz zawsze ma w dupıe swoıch sparıngpartnerow
 Autor komentarza: Miro
Data: 25-08-2014 13:12:16 
Raczej obecnie nie ma pięściarza, którego styl, umiejętności, szybkość i petarda w łapie byłyby ewentualnym zagrożeniem dla Władymira. Co najwyżej widzę dwóch, którzy mogliby spróbować znokautować Władymira. . Hey z walki z Władymirem , ale dokładający odwagę, determinację, siłę woli , żeby po prostu chcieć bardziej Władka pokonać niż to miało miejsce w ich pierwszej walce. Tylko nie wiadomo jakiego Heya zobaczymy po operacji i wyleczeniu kontuzji. Drugi bokser to Amerykanin Wilder, przede wszystkim dlatego, że ma dynamit w łapach, zasięg, gabaryty , szybkość przemieszczania się w ringu i trochę młodzieńczej fantazji i odwagi. Tylko, że Amerykanin musi podjąć ryzyko zaatakowania i szybkiego nokautu. W szermierkę na pięści , wygrać na punkty nie ma szans z Władkiem. Albo szybko padnie na dechy Wilder albo sprawi sensację i znokautuje Ukraińca. Władka trzeba przestać się bać. Zaatakować i wywierać presję jak to w przeszłości zrobili Sanders i Brewster. Ja zdaje sobie sprawę , że od tamtego czasu śp Emanuel Steward udoskonalił Władymira i wpoił mu bezpieczny dla niego styl. Ale wydaje mi się , że zaatakowany Władymir i ponowienie tych ataków może spowodować, że w momencie zagrożenia Kliczko mógłby się pogubić. Tym bardziej nie mając już takiego wsparcia psychicznego w narożniku, bo z całym szacunkiem dla Banksa, to nie jest śp Steward.Po czym to wnioskuję ? Po kilku akcjach Heya i po fragmencie 5 rundy z Wachem.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 25-08-2014 13:23:27 
Wład odejdzie jak zdobędzie pas WBC
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 25-08-2014 13:44:48 
"Moze troché teorıa spıskowa, ale zauwazylışcıe , ze Kliczko po sparrigach z Joshua zaczal gadaç o koncu kariery, chocıaz wczeşnıej möwıl, ze bedzıe boksowal ıle wlezıe?
A jak wstawıal zdjécıa ze sparıngow to zawsze podpıs ze cıezka robota , chocıaz zawsze ma w dupıe swoıch sparıngpartnerow"

Coś może w tym być. Tyle że nie chodzi zapewne tylko o Anthonyego a o ogólny spadek który już odczuł.
Natomiast nie wiem kto nagadał Ci takich głupot jakoby Władimir miał w dupie swoich sparingpartnerów.
Hm?

"Po kilku akcjach Heya i po fragmencie 5 rundy z Wachem."

Miro.
Sprawdź kto trenował Włada do walki z Hayem to raz. I przestań wierzyć w tą bzdurę wytworzoną przez fanów Haye tudzież "wielkich sympatyków Władymira". Haye do ataku nie był w stanie namówić trener, ani to że przegra.
To nie jest ten typ człowieka. Musiałbyś mu wstawić myślenie zupełnie innej osoby. Jemu nie starczyło jaj by walczyć z Czagajewem, Furym.
I co najbardziej mnie śmieszy to to że ludzie zapominają że jeśli mocniej by atakował to mocniej by się narażał i odsłaniał. A miał przed sobą gościa który bije mocniej od niego i to sporo.
Jeszcze jedna kwestia. Haye z pełną mocą uderzyć Władimira miałby bardzo ciężko. Pełne skręty wsadził Chisorze i efekt był. Władimir musiałby się do niego schylić by wszedł taki cios. Myślę że te bomby po lewym nie były aż tak mocne...
Ale to moje zdanie. Większa pewność siebie musiałaby być w ich 1 walce. W drugiej Wład wie już że Haye taki straszny nie jest i na pewno zawalczył by jeszcze lepiej i odważniej.
Zresztą nie ma co pisać o Davidzie.
Pozdrawiam.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 25-08-2014 13:59:59 
undead
W dupıe , czyli chodzılo mı o to , ze nıgdy ıch jakos nıe podkreslal , sa to sa .
Co najwyzej zrobıl zdjecıe , ı tyle , a o Anthonym od razu napsıal , ze dobry wycısk jest .
Moze sıe czepıam , ale wydaje mı sıe , ze cos jest na rzeczy
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 25-08-2014 14:00:08 
Ta wypowiedź nie jest zaskoczeniem, kumaci od dawna wiedzą, że Władimir się dopinguje, Dobry farmaceuta, komisja antydopingowa na własnych usługach i można walczyć nawet 20 rund, czego oczywiście żaden przeciwnik by nie wytrzymał.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 25-08-2014 14:08:42 
Słabo obserwujesz info z Going na to wygląda.
Nie doszukiwałbym się nawet jeśli Władek zakończy karierę po walce z Pulevem sprawcy w Anthonym.
Raczej w Hayden i tym kimś kogo Władimirowi urodzi.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 25-08-2014 14:37:11 
e tam pierdolicie... Jeśli tylko wyjdzie Władowi deal to pyknie pasek wbc i zakonczy kariere. Przecież taki jest jego cel, chcą aby wszystkie pasy były w rodzinie Kliczków. A wtedy zajmie się grilowaniem i robieniem dzieci Hayden czy jak jej tam.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 25-08-2014 14:49:55 
Ja tam liczę że tak tylko pitoli jak to się i bratu zdarzało a dalej będzie walczył. Miałby jeszcze trochę do zrobienia a ja z wielką chęcią obejrzę jak to robi.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-08-2014 14:56:48 
Tylko kto by chcial ogladac RoboWladka wieszajacego sie na rywalu 15 rund.Moze Niemcy bo oni sa zboczeni:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.