FOTORELACJA: NIEDZIELNE SPARINGI W ZAKOPANEM

Redakcja, Informacja własna

2014-08-25

Weekend na obozie w zakopiańskim ośrodku Palace upłynął pod znakiem sparingów. W niedzielnych sprawdzianach kolejne pary generowały w ringu  emocje w najczystszej formie. Powiem szczerze - można być dumnym z naszej młodzieży. Nie ma żadnej taryfy ulgowej. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem i nowym zadaniem. Obojętne czy jest to bieg, czy praca na przyborach i oczywiście walki sparingowe młodzi chłopcy idą na max-a. Być może swoim ciepłem i oczywiście wielkim doświadczeniem potrafi zmobilizować do nadwysiłku - Ludwik Buczyński, ale sala przy Chałubińskiego 7 wyciskała siódme poty z młodzieży - i jak tu mówić o wypoczynku w końcówce wakacji!?!

Z wczorajszego dnia na szczególną uwagę zasługiwała walka Szymona Kajdy z Patrykiem Urbańskim. Naprawdę wiele szybkich dynamicznych wymian, nienaganna kondycja obydwu zawodników zelektryzowała wszystkich obserwujących ten sparing kolegów i oczywiście trenerów. Po ostatnim gongu gromkie brawa potwierdzały wysoki poziom pojedynku. Pozdrowienia oczywiście dla wszystkich fanów boksu i portalu bokser.org

Relacjonował dla państwa Włodzimierz Kromka - który już niedługo na IX Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska (jeszcze do dnia dziejszego mozna dokonywać zgłoszeń) - będzie wraz z dziennikarzem sportowym Piotrem Jagiełło - komentował podczas transmisji na żywo ringowe zmagania dziewcząt w Gliwicach na stronach Polskiego Związku Bokserskiego korzystając z oficjalnego- firmowego kanału YouTube PZB.