Piotr Fajks

Wyróżnione treści

Strony: 1

Piotr Fajks

PLANY KOSELI

W ostatni dzień stycznia Krzysztof Kosela (1-0) zaliczył swój pierwszy zawodowy występ. Podopieczny Adama Jabłońskiego nie zamierza długo odpoczywać po wygranej nad Artsiomem Czarniakiewiczem, ale jak sam przyznaje jego trener, "pracy przed nim jest jeszcze bardzo dużo".
MACIEJ SULĘCKI O STARCIU Z PROKSĄ

Na dwa tygodnie przed galą Polsat Boxing Night pewny siebie Maciej Sulęcki (18-0, 3 KO) nadal pozostaje przy swoim i twierdzi, że to on wyjdzie zwycięsko z potyczki z Grzegorzem Proksą (29-3, 21 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z podopiecznym Andrzeja Gmitruka.


WŁODZIMIERZ LETR PO ZASTOPOWANIU PRZED CZASEM BENA WROTNIAKA

Po słabiutkim początku zawodowej kariery utytułowany na ringach olimpijskich Włodzimierz Letr (3-3, 2 KO) wraca na właściwe tory. Wczoraj zastopował w szóstej rundzie Bena Wrotniaka (5-2, 1 KO) i nie ukrywał nawet po zejściu z ringu, że ta wygrana dodała mu wiatru w żagle. Posłuchajcie rozmowy z czterokrotnym mistrzem Polski z ringów olimpijskich.

SĘK PO ZWYCIĘSKIM POWROCIE

Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) wrócił na ring po blisko rocznej przerwie i na dystansie ośmiu rund wypunktował Sergieja Demczenkę (14-7, 10 KO). Zapraszamy Was do wysłuchania wywiadu z Polakiem tuż po zejściu z ringu.


ALBERT SOSNOWSKI PO WYGRANEJ Z LETREM

Niewiele powiedział o aktualnej formie Alberta Sosnowskiego (48-6-2, 29 KO) jego występ w Legionowie. 'Dragon' odniósł zwycięstwo w pierwszej rundzie, ale nie przez nokaut, a przez kontuzję jego rywala Włodzimierza Letra (1-3, 1 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z pięściarzem, którego zapytaliśmy również o walkę z Andrzejem Wawrzykiem.


Strony: 1