Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-18

 
CANELO ODPOWIEDZIAŁ NA ZACZEPKI BENAVIDEZÓW

Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) był kilkukrotnie podszczypywany przez Davida Benavideza (26-0, 23 KO) i jego ojca, którzy uważają, że Meksykanin ich unika, naśmiewając się również z retoryki dotyczącej niechęci do walk z innymi reprezentantami Meksyku. Canelo zdecydował się na odpowiedź.


PPV BOKSER.ORG

Rusza Potwierdzenie Pieniężnego Wsparcia naszych relacji - czyli PPV. Cieszymy się, że wreszcie oficjalnie możemy zaprezentować system, dzięki któremu każdy, kto docenia nasz wkład w promocję boksu w Polsce i na świecie, będzie mógł dołożyć się do tego co robimy. Dzięki temu każdy organizator może spokojnie zamawiać relację na żywo - pozostaje tylko kwestia zakresu pracy do wykonania.GRABOWSKI: CHĘTNIE WYSTAWIĘ SMOLIŃSKIEGO NA WACHA

Duży, młody i silny Remigiusz Smoliński (5-1, 3 KO), kontra równie duży, ale schodzący powoli ze sceny Mariusz Wach (36-9, 19 KO)? To nowy pomysł Mariusza Grabowskiego. Po gali w Radomsku porozmawialiśmy nie tylko o tym, ale również wygranych Roberta Parzęczewskiego (29-2, 17 KO), Kamila Kuździenia (8-0, 3 KO) i Michała Soczyńskiego (6-0, 2 KO). Zapraszamy.