GRABOWSKI: CHĘTNIE WYSTAWIĘ SMOLIŃSKIEGO NA WACHA

Duży, młody i silny Remigiusz Smoliński (5-1, 3 KO), kontra równie duży, ale schodzący powoli ze sceny Mariusz Wach (36-9, 19 KO)? To nowy pomysł Mariusza Grabowskiego. Po gali w Radomsku porozmawialiśmy nie tylko o tym, ale również wygranych Roberta Parzęczewskiego (29-2, 17 KO), Kamila Kuździenia (8-0, 3 KO) i Michała Soczyńskiego (6-0, 2 KO). Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 18-09-2022 09:02:07 
Marzenia ściętej głowy. Wach sprzedaje rekord, warunki fizyczne i resztę dawnej renomy za granicą. Za większe pieniądze od tych, które mógłby zaoferować dowolny lokalny promotor. Dlatego porażka z jakimś Smolińskim nie jest mu do niczego potrzebna, gdyż mocno obniża mu pozycję w rankingach takich jak Boxrec.

Jeżeli Wach w ogóle rozważa dalsze sprzedawanie zdrowia za pieniądze, to kolejną walkę musi "wygrać". To znaczy pobić jakiegoś buma, bo trzy porażki pod rząd wyglądają bardzo słabo. Później, żeby to się w ogóle opłacało, może liczyć na jedną, góra dwie walki z facetami pokroju Zhanga Zileia. Czyli "zaplecze wracające po porażce". Ewentualnie jako trampolina dla jakichś naprawdę gorących prospektów. Jared Anderson albo coś w tym guście. Żadni tam Smolińscy.
 Autor komentarza: bison0516
Data: 18-09-2022 17:00:31 
Do wpierdolenia Wachowi jest więcej chętnych, i nie za takie gówniane pieniądze, jakie może zapewnić Smoliński z tym szemranym promotorem.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 18-09-2022 18:01:51 
Stieczkin
Racja 100 procent..
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 18-09-2022 20:17:47 
"Dlatego porażka z jakimś Smolińskim"

ja bym się tak nie zapędzał. Wach krzyzował rękawice z Kliczką, Whytem czy Powietkinem, a najlepszym skalpem Smolińskiego jest na razie Bodzioch, czyli gość, którego Siwy załatwił w jedną rundę. Niezaleźnie od etapu kariery, na którym znajduje się obecnie Wach, mogłoby się okazać, że ten bum na podreperowanie rekordu to byłby właśnie Smoliński.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.