Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-21

 

RUSSELL JR PRZED JUTRZEJSZĄ WALKĄ: JESTEM GOTOWY NA GRZMOTY

W walce wieczoru jutrzejszej gali Showtime Championship Boxing w Atlantic City mistrz świata WBC wagi piórkowej Gary Russell Jr (31-1, 18 KO) zmierzy się z Filipińczykiem Markiem Magsayo (23-0, 16 KO). Amerykanin miał trochę problemów na ważeniu, bo przekroczył limit 57,15 kg o niecałe 0,25 kg, ale podczas drugiego podejścia zmieścił się w limicie i twierdzi, że wygra jutro w mistrzowskim stylu.
COLIN HART: MUHAMMAD ALI BYŁBY DLA FURY'EGO ZA SZYBKI

Brytyjski dziennikarz Colin Hart to człowiek, który oglądał i opisywał wielki boks przez ponad pół wieku, członek Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sławy. W tym tygodniu wywołał na Wyspach burzliwą dyskusję po tym, jak wyraził swoją opinię na temat pojedynków mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z dawnymi czempionami wagi ciężkiej.


NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED GALĄ RUSSELL JR vs MAGSAYO W ATLANTIC CITY

Mistrz świata WBC wagi piórkowej Gary Russell Jr (31-1, 18 KO) zmierzy się jutro w walce wieczoru gali Showtime Championship Boxing w Atlantic City z Filipińczykiem Markiem Magsayo (23-0, 16 KO). Na karcie walk są również tak ciekawe pojedynki jak Subriel Matias vs Petros Ananjan (waga junior półśrednia), Tugstsogt Nyambayar vs Sakaria Lukas (waga piórkowa) czy Evan Holyfield vs Chris Rollins (waga junior średnia).


MATEUSZ BEREŹNICKI: LUBIĘ WALCZYĆ Z MAŃKUTAMI

- Spodziewam się bardzo niewygodnej walki z Simonasem Urbonaviciusem i jednocześnie cieszę się na myśl o współpracy z trenerem Wojciechem Bartnikiem - mówi 20-letni Mateusz Bereźnicki (-92kg), który wystąpi na Suzuki Boxing Night 11. Do pojedynku z litewskim pięściarzem dojdzie 29 stycznia w Chęcinach. Transmisja w TVP Sport.