Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-07

 
KRZYSZTOF GŁOWACKI WRÓCI 17 GRUDNIA MIĘDZY LINY

Jak poinformował na Twitterze dziennikarz Super Expressu Rafał Mandes, były dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (31-3, 19 KO) wróci jeszcze w tym roku na ring. Podopieczny Andrzeja Liczika ma wystąpić 17 grudnia na gali w Polsce, organizowanej prawdopodobnie przez grupę GIA Boxing Promotions.Z KIM ZAWALCZY TERAZ CANELO?

Eksperci zastanawiają się, z kim zawalczy teraz Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO), numer jeden w zawodowym boksie bez podziału na kategorie wagowe, po zwycięstwie przed czasem nad Calebem Plantem (21-1, 12 KO). Najczęściej pojawia się jedno nazwisko.
CANELO O PLANCIE: ON JEST ŚWIETNYM WOJOWNIKIEM

Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) oraz Caleb Plant (21-1, 12 KO) zakopali topór wojenny po swojej wczorajszej walce w MGM Grand w Las Vegas. Przed pojedynkiem organizatorzy zaprzestali nawet ustawiania obu pięściarzy do klasycznego i bardzo bliskiego face to face, na wypadek gdyby obaj panowie znowu chcieli dać sobie po razie. Po pojedynku ton ich wypowiedzi się jednak diametralnie zmienił.


W SOBOTĘ GALA SBN 9

Już za tydzień, tj. w sobotę 13 listopada w Myślenicach koło Krakowa, odbędzie się gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night 9. To wspólny projekt Polskiego Związku Bokserskiego i wspierającej krajowe pięściarstwo olimpijskie firmy Suzuki Motor Poland.