DIRRELL EFEKTOWNIE NOKAUTUJE - WYNIKI ROZPISKI PPV

Anthony Dirrell (34-2-2, 25 KO) efektownie znokautował Marcosa Hernandeza (15-5-2, 3 KO), kończąc rozpiskę PPV gali Canelo vs Plant. Teraz już tylko danie główne.

Były dwukrotny mistrz świata kategorii super średniej już pierwszym ciosem - prawym sierpowym, obudził rywala. Ten jednak zrewanżował się mu mocnym lewym sierpowym w drugiej odsłonie. W trzeciej rozgorzała bitka w półdystansie. Nieznacznie lepszy w niej był dawny champion, ale walka nabierała rumieńców.

Koniec przyszedł niespodziewanie na początku czwartego starcia. Dirrell przepuścił lewy prosty przeciwnika wchodząc idealnie w tempo swoim prawym podbródkowym z kontry. Ciężkie nokaut.

Wcześniej Elvis Rodriguez (12-1-1, 11 KO) przetrwał momentami chaotyczny szturm niepokonanego Juana Pablo Romero (14-1, 9 KO) w pierwszych trzech rundach, kilka razy zrewanżował się mocnymi ciosami na korpus, by w czwartek długim lewym krosem posłać przeciwnika na deski. Gdy w końcówce piątej rundy pięściarz z Dominikany znów zaliczył nokdaun po krótkim lewym sierpowym, zniechęcony Meksykanin dał się wyliczyć do dziesięciu.

Debiutujący w wadze piórkowej Rey Vargas (35-0, 22 KO) - były już mistrz świata niższego limitu, pewnie ograł ciosami prostymi, często z defensywy, ambitnego Leonardo Baeza (21-5, 12 KO). Sędziowie punktowali 99:91 i dwukrotnie 100:90.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-11-2021 09:48:49 
Piękny bolo punch (z charakterystycznym bocznym wymachem nadającym ręce rozpęd) w wykonaniu Dirrella. Podobnie, jak Powietkin z Whyte'em i Gervonta z Santa Cruzem. Cieszę się, że te bardzo efektowne ciosy rozpowszechniają się w świecie. Czy nasi eksperci telewizyjni kiedykolwiek nauczą się je odróżniać od zwykłych podbródkowych?

https://elcomercio.pe/deporte-total/polideportivo/anthony-dirrell-vencio-a-marcos-hernandez-por-ko-en-el-cuarto-round-video-nczd-noticia/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.