Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-03

 
CANELO vs PLANT: TYPY LEGEND BOKSU

Już w najbliższą sobotę, 6 listopada w Las Vegas mistrz świata WBA, WBC i WBO wagi super średniej Saul Alvarez (56-1-2, 38 KO) zmierzy się w wielkiej walce unifikacyjnej z czempionem IBF Calebem Plantem (21-0, 12 KO). Przedstawiamy typy pięciu legend światowego boksu na ten pojedynek.
HEARN: ODPOWIEDNIO POPROWADZONY JOSHUA JEST NIE DO POKONANIA

Promotor byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) - Eddie Hearn - przedstawił swoją najnowszą analizę błędów, jakie popełnił Joshua w walce z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), który zdetronizował Joshuę we wrześniu tego roku. Czy AJ rozstanie się teraz ze swoim trenerem Robem McCrackenem? Posłuchajmy słów Hearna.


JAWORZNICKI DUCH KONTRA ISLANDZKIE GEJZERY

Do mocnego starcia dojdzie już w najbliższą niedzielę, gdzie waleczny duch jaworznickiego zespołu spotka się z gorącym temperamentem surowych Islandczyków - to musi zaiskrzyć. Całe wydarzenie odbędzie się w ramach piętnastej edycji międzynarodowego turnieju im. Roberta Kopytka. Szczegóły w rozwinięciu.


FROCH: W SWOIM SZCZYCIE FORMY BYŁBYM ZA MOCNY DLA CANELO

Byłemu mistrzowi świata wagi super średniej Carlowi Frochowi nigdy nie brakowało pewności siebie, co widać było po raz kolejny rozmowie z portalem Pro Boxing Fans, podczas której Brytyjczyk poruszył temat swojego pojedynku z Saulem Alvarezem (56-1-2, 38 KO). Dostaliśmy klasycznego Frocha, przekonanego o wyższości 'Cobry' nad resztą ringowych drapieżników.