GROMDA 7 JUŻ 10 GRUDNIA - FINAŁ MAXIMUS vs BALBOA!

GROMDA 7 już 10 grudnia! Czas poznać najtwardszego bijoka walk na gołe pięści!

BALBOA vs MAXIMUS, czyli gigant walk na gołe pięści kontra nokautujący fenomen. Czas poznać kto jest najtwardszym sk***em w tej grze.

Podczas gali odbędzie się turniej walk na gołe pięści, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Ponadto na gali zobaczymy gwiazdę sportowego Hollywood - ŁAZARA, który jest gotowy na kolejne szalone i krwawe wymiany. Nie zabraknie oczywiście super fightów, oczekiwanych powrotów i nowych bitnych wojowników.

KUP JUŻ TERAZ DOSTĘP DO GALI GROMDA 7! >>>

Mroczny i brutalny świat. To będzie najlepsza gala walk na gołe pięści. Jasne mafijne zasady, ostra jazda i efektowne nokauty. GROMDA: Nie ma miękkiej gry. Only Hardcore!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-11-2021 17:16:55 
Mocny finał, zobaczymy czy będzie powtórka z "Don Diego", w końcu Balboa to kolega po fachu i równie dobry kickbokser, a Maximus to kawał byka, co bić się potrafi.
 Autor komentarza: GrzeIak
Data: 05-11-2021 19:45:15 
Uwielbiam te Walki, moim marzeniem jest choć raz zobaczyć Gromdę z bliska. Kuźwa, Ci Kolesie są tak Męscy, że jak oglądam Ich walki i potem idę na siku to sikam na siedząco, bo czuję się przy Nich jak kobieta.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.