JAWORZNICKI DUCH KONTRA ISLANDZKIE GEJZERY

Do mocnego starcia dojdzie już w najbliższą niedzielę, gdzie waleczny duch jaworznickiego zespołu spotka się z gorącym temperamentem surowych Islandczyków - to musi zaiskrzyć. Całe wydarzenie odbędzie się w ramach piętnastej edycji międzynarodowego turnieju im. Roberta Kopytka

Zgodnie z tradycją organizowanych turniejów w Jaworznie ciekawy przeciwnik zagraniczny. Tym razem zaprezentują się zawodnicy z Islandii z Klubu Hnefaleikafelag Kopavogs. Trzynaście ciekawych pojedynków osiem międzynarodowych i pięć atrakcyjnych zestawień krajowych.

Na szczególną uwagę zasługuje walka finałowa Krzysztofa Kopytka z Szymonem Kajdą. Syn Patrona turnieju postanowił uczcić XV jubileuszowy turniej występem dla Taty. Szymon Kajda (104 stoczone pojedynki) podjął rzucone rękawice przez Krzysztofa i zapowiada się mega pojedynek. Dla wiernych sympatyków boksu na Śląsku wielka okazja zobaczenia dobrego widowiska.

Turniej zaczynamy już sobotę o godzinie 17:00 uroczystą medialną wagą zawodników w Galerii Handlowej Galena w Jaworznie ulica Grunwaldzka 59 - DOJAZD >>> . Zostaną zaprezentowani wszyscy zawodnicy niedzielnej uczty pięściarskiej przy iskrzących spojrzeniach oko w oko. Gorąco zapraszamy. Jesteśmy gotowi na wielkie wydarzenie pięściarskie.

Przed niedzielnym obiadem zapraszamy do Jaworzna do wspaniałej nowo wyremontowanej hali przy ulicy Grunwaldzkiej 80 - DOJAZD >>>

Międzynarodowa Gala Boksu Polska vs Islandia

XV Miedzynarodowy Turniej im. Roberta Kopytka (07.11.2021) ul. Grunwaldzka 80, Jaworzno - DOJAZD >>>

06.11.2021 (sobota)

godz. 17:00 - Ceremonia ważenia - Galeria GALEON

07.11.2021 (niedziela)

godz. 11:00 - Jawor Team (Polska) vs. Hnefaleikafelag Kopavogs (Islandia)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.