Archiwum wiadomości z dnia: 2021-09-28

 


FURY vs WILDER III: GROŹBY I ROSNĄCE NAPIĘCIE

9 października czeka nas trzecia walka Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) o należący do Brytyjczyka pas WBC. Do tego pojedynku miało dojść 24 lipca, jednak ogłoszono, że Fury zachorował na COVID-19 i starcie przełożono. Amerykanin po raz kolejny oskarżył rywala o oszustwo i kontynuował werbalne ataki, Brytyjczyk nie pozostawał mu dłużny. Teraz groźby wchodzą na nowy poziom.
ALEKSANDER USYK: DLACZEGO JESTEŚCIE TAK ŻĄDNI KRWI?

Po sobotniej detronizacji Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) jego pogromca Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) - nowy mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - pokazuje szerszemu gronu widzów swoją nietuzinkową osobowość. Dziś opowiedział o proroczej wizji sprzed lat dotyczącej walki na stadionie i zadał ciekawe pytanie na temat oczekiwań ludzi obserwujących boks.
LODZIK: DLACZEGO NIE CHCĄ ZE MNĄ WALCZYĆ? BOJĄ SIĘ STRACIĆ '0'

- Dlaczego niektórzy odmawiają walki ze mną? Oni nie chcą stracić '0' w rekordzie. Ale umówmy się, że jeśli ktoś się boi przegrać na tym etapie kariery, to tak naprawdę nie ma znaczenia, bo później jest coraz trudniej i w końcu i tak taki pięściarz przegra - mówi Jan Lodzik (6-0, 1 KO), który 29 października na gali Babilon Boxing Show w Jaworznie zawalczy z niepokonanym Patrikiem Balazem (4-0, 1 KO). Transmisja na kanałach sportowych telewizji Polsat.