Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-24

 

RUIZ JR STAWIA NA FURY'EGO W WALCE Z JOSHUĄ

Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) jest na remis z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Pierwszą walkę wygrał przed czasem, drugą przegrał na punkty. Anglik w kolejnym występie niemal na pewno wyjdzie do pełnej unifikacji z rodakiem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Na kogo stawia 'Niszczyciel'? Na Fury'ego.


'FURY MA ZBYT NIEWYGODNY STYL, BY JOSHUA MÓGŁ MU SPRAWIĆ KŁOPOTY'

Joey Dawejko (20-8-4, 11 KO) znokautował - według pogłosek krążących w bokserskim środowisku - Anthony'ego Joshuę (24-1, 22 KO) na sparingu przed pierwszą walką Brytyjczyka z Andym Ruizem Juniorem w czerwcu 2019 roku. Wydarzenia ze sparingowej potyczki miały być jednym z powodów porażki AJ'a przed czasem w starciu z Meksykaninem. Teraz Dawejko zabrał głos na temat walki Joshuy z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

GROMDA 4: POZNAJCIE UCZESTNIKÓW TURNIEJU

GROMDA 4: kto zostanie szeryfem w 'Mieście Grzechu'? Już w piątek kibiców czeka kolejny niezapomniany turniej walk na gołe pięści, w którym znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym 'VASYLEM' w starciu o 100 tysięcy złotych!VALDEZ MYŚLI JUŻ O KOLEJNYCH WYZWANIACH

Po spektakularnym nokaucie na Miguelu Berchelcie (37-2, 33 KO) Oscar Valdez (29-0, 23 KO) będzie coraz bardziej rozchwytywanym nazwiskiem. Bob Arum wspominał już o pojedynku Valdeza z Shakurem Stevensonem (15-0, 8 KO), Meksykanin patrzy również na inne kierunki.


44. URODZINY FLOYDA MAYWEATHERA JUNIORA

Czterdzieste czwarte urodziny obchodzi dziś Floyd Mayweather Junior (50-0, 27 KO), jedna z ikon boksu zawodowego XXI wieku. Ma na swoim rozkładzie olbrzymią ilość znakomitości, zarobione setki milionów dolarów, liczne mistrzostwa w kilku kategoriach wagowych.
BEST I FACED: JOHN RUIZ

John Ruiz (44-9-1, 30 KO) był przez kilka lat mistrzem WBA, mierzył się z kilkoma znakomitościami. W Polsce znany jest głównie z kontrowersyjnego pojedynku z Andrzejem Gołotą. Zapraszamy kolejną część cyklu 'BEST I FACED'.