Archiwum wiadomości z dnia: 2021-02-17

 


BABILON BOXING SHOW: SZYBKI POWRÓT MICHAŁA KRÓLIKA

Po nie do końca udanym debiucie w boksie zawodowym szybko na ring powraca Michał Królik (0-1). Mistrz kickboxingu już 26 lutego będzie miał szansę pokazać, czy w ciągu niespełna miesiąca udało mu się poczynić znaczące postępy. Na gali Babilon Boxing Show rywalem 'Matrixa' będzie debiutujący Norayr Hovhannisyan. Walkę zakontraktowano na cztery rundy w limicie do 63 kg. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.
NA ŻYWO: TRENINGI MEDIALNE PRZED GALĄ KELLY vs AWANESJAN

Jesteśmy głodni boksu na wysokim poziomie i dostajemy go w tym roku coraz więcej. Już w najbliższy weekend, 20 lutego w Londynie zobaczymy galę, której walką wieczoru jest bardzo ciekawie się zapowiadające starcie Josh Kelly (10-0-1, 6 KO) vs Dawid Awanesjan (26-3-1, 14 KO) o mistrzostwo Europy wagi półśredniej. Przed Wami treningi medialne zawodników.

REWANŻ WARRINGTONA Z LARĄ LATEM W LEEDS?

Josh Warrington (30-1, 7 KO) sensacyjnie przegrał przed czasem z Mauricio Larą (22-2, 15 KO) podczas sobotniej gali w Londynie. Mimo że jest solidnie poturbowany (pierwsze raporty mówiły o obrażeniach szczęki, bębenka i barku, ale mogły być wyolbrzymione), po krótkiej wizycie w szpitalu dochodzi do siebie w domu. Tymczasem jego promotor, szef grupy Matchroom Eddie Hearn planuje już rewanż i podaje wstępny termin.