Archiwum wiadomości z dnia: 2021-01-23

 
HRGOVIĆ SZYKUJE SIĘ Z DIAZEM NA HITOWĄ WALKĘ Z BAKOLE (WIDEO)

W Zagrzebiu trwa obóz jednego z najlepszych prospektów wagi ciężkiej - brązowego medalisty igrzysk w Rio Filipa Hrgovicia (12-0, 10 KO). Chorwat szykuje się pod okiem swojego kubańskiego trenera Pedro Diaza do wiosennej walki w Anglii. Rywalem Hrgovicia będzie prawdopodobnie Kongijczyk Martin Bakole (16-1, 12 KO). Walka Hrgović vs Bakole to prawdziwy hit królewskiej dywizji, zwycięzca może wejść do ścisłej czołówki.


RYAN GARCIA: SZYKUJE SIĘ DUŻA WALKA

Ryan Garcia (21-0, 18 KO) udowodnił w starciu z Luke'em Campbellem, że jest nie tylko wytworem mediów społecznościowych, ale również znakomitym bokserem. Młodziutki Amerykanin zapowiada, że w przeciągu tygodnia może zostać dopięta mega walka z jego udziałem.

TYSON FURY vs ANTHONY JOSHUA: OPINIE SPARINGPARTNERÓW

Tyson Fury kontra Anthony Joshua - wszystko wskazuje na to, że w tym roku zobaczymy ten największy możliwy pojedynek we współczesnym boksie, walkę dwóch brytyjskich czempionów globu o wszystkie pasy wagi ciężkiej. Wciąż pojawiają się na jej temat nowe opinie: oto wypowiedzi brytyjskich zawodników, którzy sparowali zarówno z Joshuą, jak i z Furym - George'a Foxa (3-0) i Davida Adeleye (4-0, 4 KO).


WARD: GDYBYM MIAŁ WRACAĆ, WYBRAŁBYM WALKĘ Z JOSHUĄ

Były czempion wagi super średniej i półciężkiej, pracujący obecnie jako komentator i analityk telewizyjny Andre Ward wciąż jest pytany o to, czy wróci do boksu. W ostatniej wypowiedzi na ten temat Amerykanin stwierdził, że jeżeli miałby wracać, celowałby tylko w gigantyczne, niemożliwe na papierze do wygrania walki i wskazał na starcie z obecnym mistrzem IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).