Archiwum wiadomości z dnia: 2021-01-03

 

SULĘCKI: PANIE ANDRZEJU, A JAKIE PLANY NA MOJĄ OSOBĘ?

Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) ostatni pojedynek stoczył z Saszą Jengojanem (44-8-1, 26 KO) w sierpniu ubiegłego roku w Suwałkach. Za to mija już półtora roku od ostatniej dużej walki z udziałem pięściarza z Warszawy - z Demetriusem Andrade'em o mistrzostwo świata WBO wagi średniej. Gdy Andrzej Wasilewski napisał o planach grupy na 2021 rok, jego podopieczny zadał promotorowi pytanie.


HEARN: WALKA GARCII Z HANEYEM ZOSTANIE NAKAZANA PRZEZ WBC

Mistrz świata WBC wagi lekkiej Devin Haney (25-0, 15 KO) i jego promotor Eddie Hearn gratulują wygranej Ryanowi Garcii (21-0, 18 KO), który znokautował wczoraj Luke'a Campbella (20-4, 16 KO) i został tymczasowym czempionem. Teraz ma otwartą drogę do pojedynku z Haneyem. Ta konfrontacja może zostać wkrótce nakazana przez WBC i właśnie do tego nawiązuje wypowiedź Hearna.


WŁODARCZYK BLISKO DUŻYCH WALK

Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) może w niedalekiej przyszłości wrócić do dużych walk w wadze junior ciężkiej. Promotor polskiego pięściarza Andrzej Wasilewski napisał na Twitterze, że były mistrz świata kategorii cruiser jest blisko pojedynku o mistrzostwo Europy lub o tytuł IBF.